Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

kowdipapo, Hookie, Himer i Wojtek_K byli testerami, ale tylko Ajo wysłałem kod źródłowy. Reszta, a na pewno Himer i Wojtek dostali .doc.

 

Z polskich stron nie można pisać :D

Interpretuję to tak: nie można przepisywać z PCLaba i tym podobnych, ale ze źródła np. Cenega, CD Projekt - jak najbardziej można. Poza tymi dwoma piszę jeszcze z Gry-Online.
Link to post
Share on other sites

http://ajko.home.pl/ajko/benchmarkpl/9856.jpg

 

Ja nie widze twojej recki u siebie :D Na mailu mam. Napisz PW do Himera i Wojtka.

 

Edit:

Juggler, imo wlasnie chodzi o to by nie kopiowac z polskich stron na żywca tlumaczonych newsów ;) Sam czasem jak cos fajnego wypatrzylem to szybko w źródlo i tlumaczylem pomagajac sobie tym gotowym juz przetlumaczonym jak mialem jakies wątpliwosci :co:

Link to post
Share on other sites

OK. Ajo, nie mam wątpliwości i mimo, że byłbyś głównym "podejrzanym" (kod) uważałem, że to nie mogłeś być ty. Zaraz skrobnę do chłopaków.

 

Do jutra zeratul. ;)

 

EDIT: Właśnie Redaktor napisał mi PW o publikacji. Wywalili kilka fotek i artykuł już jest na stronie. 4 punkty jak na razie, po podsumowaniu miesiąca mam nadzieję, że będzie więcej. :D

Link to post
Share on other sites

W redakcji dokonaliśmy małego przeredagowania - głównie polegało na usunięciu zbędnych fotek.

Tyle wiem. Ale w sumie każdy wie jak wyglądają rękawiczki, śrubokręt i duży pokój. :D

 

Na mnie czas. Rano jak zwykle będą problemy ze wstaniem, ech. Dobranoc. ;)

Link to post
Share on other sites

Na mnie już czas, jakaś dziwna siła mnie przyciąga w stronę łożka i ta sama siła pewnie mnie jutro do sszkoły nie wypuści :D

 

@Garfieldka, miło było poznać ;) Może następnym razem będzie okazja dłużej porozmawiać :roll:

 

@Garfieldka & Hookie

Branoc :co:

Link to post
Share on other sites

Yo!, Dzisiaj pożyczyłem miernik od znajomego, żeby sprawdzić Codegena :P Na sempku 2200+ 2 kostkach ramu, dysku i napędzie daje radę i co ciekawe słynna 300W Trzymała idealnie rowno napięcia: 5.00V, 3.33V, 12,23V. Uwielbiam stare kompy, niedługo poszperam w komisie za jakąś grafiką na AGP, bo chwilowo mam pod PCI 2mb :help: Zasilacz wymieniłem, a codegen na półkę poszedł, zastąpił go 15 letni zasilacz 145W i to nie byle jaki, bo siemensa z tajlandii. Trzyma napięcia jak skała, i dużo mu zostało mocy zresztą napięcia: 5.15V, 3.35V, 12.23V oczywiście w stresie.

 

EDIT: Jest tu ktoś? Siędzę tu sam?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...