Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Otwieram :)

 

Dziś stawiam wszystkim po kolejce :wariat:

Czemu :)

 

Bo po ponad dwóch tygodniach walki z pomocą Techniczną odzyskałem ukradzione konto Steam :menda::D:P

 

Tak więc dzisiaj świętujemy :P:D:D

Link to post
Share on other sites

Ja się doczekalem, wreszcie fermi, już lecę po czerwień z warzywniaka. Tak potanieje, jutro idę się pobawić w "zabawkowego żołnierza". Niedługo w kimę uderzam, tylko akumulator się naładuje.

 

@dianek, damy radę!

Link to post
Share on other sites

Cześć :wariat:

 

Montaż pamięci RAM 39 zł

Montaż procesora 39 zł

Montaż zasilacza 39 zł

Montaż karty rozszerzeń 49 zł

Montaż napędu optycznego 29 zł

Montaż HDD wraz z założeniem partycji 39 zł

Montaż płyty głównej 59 zł

Modding zestawu komputerowego PC 49 zł

 

 

(ceny z KT) Jak to dobrze umieć zrobić coś samemu... :menda: Kto za to tyle im płaci? :|

Link to post
Share on other sites

Wystarczą Wam w recenzji 8400GS 4 gry i 3DMark06? Mało czasu zostało, a jeszcze muszę dokończyć testy i zrobić wykresy, o tekście nie wspominając.

Poza tym zbieram zamówienia na testy HD5770. Propozycje, pomysły? Słucham.

Link to post
Share on other sites

@Hookie nie wiem, podobno serio.. ale to jakaś miazga jest :wariat:

chociaż powiem ci że jakiś rok temu miałam do czynienia z chłopakiem który miał problem z pisaniem poprawnie zdań po polsku (o ortografii nie wspomnę, jemu podstawowych słów brakowało, nie potrafił odmieniać, a był polakiem ), pracował u brata i przenosił skrzynki,bo niestety na ważenie skrzynek i wpisywanie ich do kompa już mu zdolności brakowało...

Link to post
Share on other sites

To daj mi jeszcze parę godzin i trochę energii, to zrobię coś jeszcze. :menda:

Teraz zmykam działać w CoD4. Koło północy jeszcze wpadnę.

O 4:00 jest 3. sesja treningowa. O 7:00 kwalifikacje. Zapraszam i apeluję o dopingowanie Roberta. :wariat:

Link to post
Share on other sites

@juggler ale wiesz co ja bym chciała :D wyniki w 2d, 3d, praca bierna czynna na 2d, 3d te sprawy :wariat:

 

edit: dobra, ja pomykam do wyrka.. jutro wawa, TV, w niedziele szybki powrot do krk i znowu nagranie :P a na wtorek oddanie analiz do projektu na uczelnie :menda: eh.. to będzie ciężki weekend...

 

3m cie kciuki za mnie :) a jakby Wojtek wrzucił jakiś ciekawy sprzęt do recenzowania (mocne chłodzenie proca, zabawki do grafiki itp) to napiszcie do niego że ja bardzo proszę tylko ze mnie nie ma :P

miłej nocki :)

Link to post
Share on other sites

Diana to kobieta pracująca jest.

 

Ale leb mnie boli. Do tego mam ochotę położyć się do wyrka.

 

EDIT: Ktoś tu w ogóle jest? Bo jakoś tak cicho ciemno, i pusto. Kiedyś tu byl ruch.

Link to post
Share on other sites

???

Ja już śpię. W ogóle, że jeszcze na nogach stoję to cud. Chętnie opublikowałbym moja recenzję metra, ale nie wiem czemu w edytorze okna z YT są, ale po zapisaniu znikają. Tak poza tym jest krótka. Jakoś nie umiem pisać recenzji.

 

EDIT: i znowu cisza, dlaczego zawsze myśłi chodzą mi po bani, kiedy chcę iśc spać?

Link to post
Share on other sites

???

Ja już śpię. W ogóle, że jeszcze na nogach stoję to cud. Chętnie opublikowałbym moja recenzję metra, ale nie wiem czemu w edytorze okna z YT są, ale po zapisaniu znikają. Tak poza tym jest krótka. Jakoś nie umiem pisać recenzji.

wrzuć bardzo dużo screenów....może coponiektórzy się nie kapną, że to "chwyt marketingowy" :wariat:

a tak na serio - zarys fabuły + HUD + same odczucia z rozgrywki + grafika + testy i powinno być gites....

pozdro

 

EDIT

zarywam w kimę, bo mi się już prawie nic nie chce :menda:

pozdro & naracha & ETA 21h

Link to post
Share on other sites

Jak ją czytaleś, jest na moim profilu w niezatwierdzonych wpisach, zobaczysz kaszana. Pelno powtórzen i stylistyka. Nie nadaję się na recenzenta. Sportow też nie uprawiam. w ogóle szkoda gadać nic praktycznie nie potrafię. Zawsze interesują mnie rzeczy "dla doroslych".

 

@hookie, dzięki za sugestię, ale chcialbym zrobic to sam i nie angażować redakcji.

 

EDIT: jak zwykle coś zjadlem. Chyba potrzebna mi jest duża dawka snu.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, może jeszcze cos przyjdzie i więcej napiszę. tak myślalem, czy nie zrobic odmiennej recki takiej o AS. Jakiś chińczyk, jako felieton dać. Zrobic fotki, tasty zasięg cleność itd.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...