Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Ja już padam z nóg. Jadę już na 2-giej kawie chociaż nie powinienen. Boli mnie kark(za dużo pokemonów na k850i). Dzisiaj sobie zmodyfikowałem telefonik. Mam efekty świetlne, lepsze drivery do aparatu i rayo power 13.5, wliczam także nowy soft, bo ten już zmulał. Ach tak zapomniałem o wypasionej czcionce. Gierki też powgrywałem(emulator meboy i pokemony 45 różnych części łącznie). Na kompie grać mi się nie chciało dzisiaj. A opel hmmm, też chcialbym takiego mieć :) No nie juz robię blędy(śpię przed kompem normalnie).

Link to post
Share on other sites

dobra, na mnie se będzie już czas...może nie byłem jakoś mega aktywny dzisiaj w Karczmowych debatach, ale tak jak patrzyłem na tematy...i tak bym się nie wypowiedział :)

tylko taka kwestia...@Mixtape pokaż dowód tożsamości....

zrywam się Mości Państwo, napiszę coś pewnie za jakieś 22h....

pozdrawiam i dobranoc :)

Link to post
Share on other sites

Domykam, bo jeszcze zostałem chwilkę. Pewnie kowdipapo wbije o 4 w nocy.

 

:):):):P:):D:P

Witam :P

 

Siedzialem u znajomego na Wii. Powiem Wam, masakra. Juz wiem na co bede polował na Lockerz na restocku w lutym :P

Zabawa na impreze przednia :P

Flaszka wodki i pol whisky poszlo ale gry na balans cialem byly najlepsze :P

 

Co tam u Was? :)

Link to post
Share on other sites

jest tu kto

Tak ja jestem, zmęczony i wyczerpany. Może to jedno i to samo. Pobiegaj sobie przez pole pełne zarośli(umarłych bo zima) gdzie pełno śniegu zapadającego się pod nogami jest. Dzisiaj korpus mi pękł. Już nie mam z czego strzelać! Nie no właściwie mam akumulator od samochodu na plery i kilometr kabla :) A co to już nikogo nie obchodzi monster kadett?
Link to post
Share on other sites

witam wszystkich, dziękuję za otwarcie, ale byłem nieobecny, gdyż oglądałem skoki narciarskie...

brawo dla Adama....szkoda, że nie ma on w kolekcji złota olimpijskiego, wszak tylko tego medalu mu brakuje....ale jest on właściwie klasą sam dla siebie....w tym wieku, po jakiś 3 latach nieobecności powrócić i zdobyć 2x medal na olimpiadzie - szacun....

co prawda Amman zniknął jakieś 8 lat temu, po Salt Lake City i ujawnił się dość niedawno (początek sezonu), ale jest on jednak trochę młodszy od Małysza...

mówi się trudno, mamy inne powody do bycia dumnym z Adama, np. 4x Kryształowa Kula czy 4x Mistrzostwo Świata....

szkoda, na prawdę szkoda, ale najwidoczniej nie jest mu zapisane w udziale olimpijskie złoto....choć ja nie tracę nadziei....Ammana może za coś zdyskwalifikują....a jak nie to zostaje jeszcze 2014 rok, bo generalnie jest to wiekowo w zasięgu Małysza...

tak czy inaczej - komu przekonania i wiek pozwalają na opicie tego medalu alkoholem - kolejka od firmy, reszcie - cola itp., też na koszt firmy....ja osobiście se wezmę Pepsi

pozdrawiam i zapraszam do Karczmy

Link to post
Share on other sites

dobra proszę Państwa, komp mi dzisiaj coś wyjątkowo muli (choć patrząc na konfig powinienem powiedzieć, że to raczej rormalne :) ), a nie jest jakoś specjalnie obciążony (Firefox, GG, Steam i tyle, nic nadzwyczajnego), więc dam mu trochę odpocząć

lecę w kimę, napiszę coś jutro wieczorkiem (rano zapewne nie zdążę :) )

pozdrawiam i dobranoc, ostatni (najpewniej Ajo :P ) zamyka :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...