Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

a tu mam wielkie 0

Jesteś czyścicielem kibli w karczmie należącej do największego forum komputerowego w Polsce, powinieneś być z tego tytułu dumny i wdzięczny %-) Nie wyobrażasz ile osób zabiegało o to zacne stanowisko a mimo to wybraliśmy właśnie Ciebie! :D

 

 

@mICh@eL

Podobno próbował ale nie chciał dłużej tego ekhm ciągnąć, więc wybrał kible w tymże przybytku :wariat:   :P

Link to post
Share on other sites

Nieee.... Chodzi o coś innego. Ale nie wnikajmy bo się kapsel wkurza.

 

Dobra koniec tej nudnej pogawędki, najwyższa pora by się zabawić :D

 

Chluśniem bo uśniem ;)

 

http://us.123rf.com/400wm/400/400/serezniy/serezniy1204/serezniy120401412/13179336-dwie-szklanki-whisky-i-lod-na-drewnianym-stole.jpg

Link to post
Share on other sites

a) nie zdał matury %-)

b) ponieważ chodzi jeszcze do gimbazy to w ogóle nie zdał do następnej klasy %-)

c) dziewczyna go rzuciła/jakaś laska dała mu kosza %-)

d) naharował się w robocie jak wół i nie dostał zapłaty %-)

 

Tak czy siak - pszeyebane :rotfl:

Link to post
Share on other sites

 

No to tak iPhon to teraz szpan . iPhone 5 nie różni się wogóle od iphona 4 czy 4s może tylko to że jest większy i inna ładowarka czy coś ale chodzi mi generalnie system operacyjny jest taki sam , nic sie nie różni jak chcerz kupować iphona to kup sb iPhona 3gs czy i phona 4s i mi to wystarcza chciałam sb kupić ale zrezygnowałam bo po co żeby sie chcwalić a A TY JEŻELI NIE MASZ JAKIEŚ RZECZY Z APPLE TO NIE MASZ CO KUPWAĆ CHYBA ZE MAJĄ TWOI RODZIECE BO JEST W APPLE JAK APP STORE TO JEST JAK SKLEP ANDRIOID I TAM TRZEBA MIEĆ KARTE KREDYTOWOŁ BO KIEDYŚ TAK NIE TRZEBA BYŁO ALE TERAZ TRZEBA JA NIE MAM KONTA ALE MA MÓJ TATA I Z TATY KONTA KORZYSTAM A JESZCZE BARDZO WAŻNA RZECZ MI IPHONE 4S SPADŁ I TRZEBA BYŁO ZAPŁACIĆ 300 ZŁ ZA WYMIANĘ EKRANU A ZA IPHONA 5 1000ZŁ A JAK CI 2 RAZY SPADNIE TO MASZ NOWY TELEFON WIEDZ JA CI NIE RAZE A TE CAŁE POKROWCE ZA 100ZŁ CZY TE FOLIE TO WOGÓLE NIE DZIŁAJĄ NIE KUPUJ ZAOSZCZĘDZISZ KASE POZDRAWIAM KINGA

 

Link to post
Share on other sites

MOJA NOWA METODA NA PISANIE BEDE TERAZ PISAL WCISNIETYM SHIFTEM BO CAPSLOCK JEST ZBYT MAINSTEAMOWY NA Ch*j MI PRZECINKI TYLKO RETARDZI JE STOSUJA WOGOLEPOCOJABEDEUZYWALSPACJIPRZECIEZKAZDYWIEOCOMICHODZI :wariat::D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...