Skocz do zawartości

DEUS EX: Human Revolutun - przycina wam?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam.Napisze w skrócie moje spostrzeżenie .Moja buda to płyta główna ASUS M4A89GTD PRO AMD 890GX , proc AMD 965 3,4 GHz , 8GB ram kingston 1333 , grafika gigabyte 460 GTX i dwa dyski WD po 1T wcześniej w Ridzie 0 , teraz normalnie na jednym system a na drugim pozostałe pierdoły.I teraz moja uwaga Gdy dyski były w raidzie W Deus EX-a nie mogłem grać Przycinało co chwila 100 klatek na 2-3 szlag mnie trafiał teraz bez macierzy nic nie tnie stabilne 60 klatek spadek wydajności BARDZO sporadycznie po wejściu w inna lokacje z 60 na 25 klatek.Gierka Super gram 2 raz ;) Pozdro dla forumowiczów .

Link to post
Share on other sites

D

@pawel029 Bo raid na AMD ssie w porównaniu z Intelem :P. A poza tym wyszedł nowy patch, który eliminuje dosłownie wszystkie ściny, freezy itp. - Update 1.2.630

 

 

Wiem że wyszedł Patch bo mam Oryginał .Moje spostrzeżenie było przed patchem !!!

i sprecyzuj co znaczy według Ciebie "Bo raid na AMD ssie w porównaniu z Intelem"

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A poza tym wyszedł nowy patch, który eliminuje dosłownie wszystkie ściny, freezy itp. - Update 1.2.630

Rychło wczas. Jak już miażdżąca większość osób zainteresowanych grą, skończyła ten tytuł z zaciśniętymi zębami.

Twórców gier czeka wieczne kamienowanie w piekle przez bandy rozwścieczonych nerdów. :peace:

Link to post
Share on other sites

Rychło wczas. Jak już miażdżąca większość osób zainteresowanych grą, skończyła ten tytuł z zaciśniętymi zębami. Twórców gier czeka wieczne kamienowanie w piekle przez bandy rozwścieczonych nerdów. :peace:

Nie no bez przesady :) grałem przed tym patchem i freezy zdarzyły się dosłownie parę razy i to na mniej niż sekundę.

 

Phenom II 955 BE

HD 5850

DDR2 800 - 4GB

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...