Skocz do zawartości

DEUS EX: Human Revolutun - przycina wam?


Recommended Posts

Gra mnie wkręciła, ale pewnie jej nie ukończę, bo optymalizacja tragedia. Kolejny konsolowy shit. Na necie widzę, że nie tylko ja mam takie problemy. Z 50 czy 60 klatek skacze nagle na 2-3 xD.... GTA IV bez problemów, Crysis to samo. Masakra :/.

Link to post
Share on other sites

u mnie chodzi jak ta lala, nie licząc kilku (3-4) crash'y gdy wbijały się cutscenki, długie loadingi to jakiś konsolowy mit, u mnie 5-7 sekund i jazda

 

btw właśnie skończyłem, dla tych, którzy jeszcze nie skończyli - przeczekajcie napisy końcowe, a tak ogólnie to dali radę, jak zawsze po dobrej grze pozostaje ten niedosyt - chce się więcej

 

EDIT: w zasadzie to mogliby zrobić re-make pierwszego deusa na nowym engine - scenariusz jest, audio jest, design po lekkim liftingu też się nada, nic tylko produkować

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

Komputer przeczyszczony, bez wirusów, robaków, po defragmentacji itd. itp ... Przecież pisałem, że Crysis i Metro bez problemów chodzi... a temp. po tych grach bardziej mi rosną.

 

ps. Nawet po zmniejszonych parametrach z wyłączonym DX11, AA i w 1680x1050 chodzi tak samo. Co się obejrzę w lewo czy prawo to spadek do 2-3 klatek...

Link to post
Share on other sites

Ja gram w 1920x1080, DX11, teselacja, SSAO na maksa, MLAA i inne pierdy na fulla i ani razu nie spadło poniżej 50 fps jak gram i nie ma nagłych spadków fps o których niektórzy tu piszą :P. Mam najnowszego patcha, bo niby on coś tam poprawia właśnie. Jak tak czytam niektóre posty, to aż się dziwie że ta gra może komuś się zacinać.

 

Aha loadingi u mnie trwają nie więcej jak 10 sekund.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Po patchu loadingi trwają bardzo krótko jednak przycinanie zostaje ale tylko w mieście. Po prostu zła optymalizacja bo te przycięcia są powodowane doczytywaniem mapy - zawsze występują w tych samych momentach.

 

Do tych co PIER***Ą, że im nie przycina - nagrajcie mi filmik jak łazicie po mieście i analizę fps na frapsie to wam może uwierzę... na necie jest w cholerę tematów o tym. U mnie gra jest umieszczona na SSD a system na drugim SSD. System czyściutki, używany tylko do grania a i tak są przyciny w mieście więc jak wam nie tnie to chyba macie jakiś patch, o którym ja nie słyszałem albo komputery z 2020r.

Link to post
Share on other sites

Po patchu loadingi trwają bardzo krótko jednak przycinanie zostaje ale tylko w mieście. Po prostu zła optymalizacja bo te przycięcia są powodowane doczytywaniem mapy - zawsze występują w tych samych momentach. Do tych co PIER***Ą, że im nie przycina - nagrajcie mi filmik jak łazicie po mieście i analizę fps na frapsie to wam może uwierzę... na necie jest w cholerę tematów o tym. U mnie gra jest umieszczona na SSD a system na drugim SSD. System czyściutki, używany tylko do grania a i tak są przyciny w mieście więc jak wam nie tnie to chyba macie jakiś patch, o którym ja nie słyszałem albo komputery z 2020r.

e: wgralem patcha i powiem wam ze cos tam on pomaga nie ma az tak mocnych scin ;p

Edytowane przez maro0724
Link to post
Share on other sites

U mnie nie ma żadnych przycinek - 1920x1080, DX11, wszystko na max. i gra się nie przycina.

Nie wiem co wy macie na tych komputerach lub co na nie ściągacie, że wam tak mulą...

 

i5 2500K

8GB DDR3

GTX 570 GLH

 

Gra nie jest żadnym portem z konsoli - co to za bzdury?

 

Po co zakładać kolejny temat o DX:HR skoro jest już jeden poświęcony tej grze?

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...