Skocz do zawartości

Propozycje do mini-recenzji


Recommended Posts

Nie wiem czy to wypali, ale chciałbym, żeby w tym temacie osoby które nie mają chęci, możliwości lub czasu przedstawiały swoje pomysły na minirecenzje, a benchmarkowi recenzenci je "zaklepywali" jeżeli mają ochotę i możliwość takowe przeprowadzić. Ja sam nie dysponuję sprzętem ani chęciami :wariat:

 

Sam chciałbym przeczytać recenzję na temat różnić w wydajności RAM z różnymi timingami i taktowaniem w teście z procesorami posiadającymi kontroler pamięci (i7, procesory AMD).

 

I mniej realny test :wariat: 4x HD4770, ile prądu pobiera, ile kosztują razem (z płytą która je obsłuży), i jak przedstawia się ich wydajność w nowych grach i benchmarkach.

Link to post
Share on other sites

Co do testu pamięci na i7 to możesz się takiego spodziewać z mojej strony :wariat: Zacznę testy jak tylko komp do mnie przyjdzie.

Ale ja bym wolał na AMD... no bo u nich już kiedyś timingi miały duży wpływ a u Intela to ten kontroler może tylko lokalizację zmienił :wariat:
Link to post
Share on other sites

Ale ja bym wolał na AMD... no bo u nich już kiedyś timingi miały duży wpływ a u Intela to ten kontroler może tylko lokalizację zmienił :wariat:

Możesz się tego spodziewać z mojej strony - tylko potrzebuję jakieś pamiątki od redakcji na testy :/
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No to może niech też jakiś posiadacz Seagate'a 7200.12 500GB zaoferuje pożyczenie na testy :D

 

Albo mam lepszy pomysł :rotfl: :

Niech każdy napisze kilka maili do redakcji benchmarka z prośbami o pożyczenie mi na testy Barki s.12 oraz F2EG :) Efekt będzie murowany :D:jupi::):D

Link to post
Share on other sites

Bez urazy szanowny zielony modzie, ale masz tylko jedną mini-recenzje na koncie, w dodatku nie wyróżnioną :)

 

Aha, macie jakieś propozycje metodologii testowej dla HDD :jupi:

Bo mi się trochę ciężko dzisiaj myśli :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Nic poza tym, że redakcja może być niechętna do wypożyczenia sprzętu

argument żaden. Ja nie miałem żadnej recki na koncie a jakoś redakcja nie bała się wysłać mi myszki za 200zł czyli za tyle co te nowe dyski. Jak widać, wysyła lub ma zamiar wysłać sporo droższy sprzęt bo np monitory LCD i bynajmniej nie muszą one trafić do kogoś kto juz pisał reckę.

 

Poza tym - kubbak zna się na RAID, ma ze 6 dysków i bawi się tym od dłuższego czasu a ty niekoniecznie.

 

Trochę pokory..

Link to post
Share on other sites

A ja czekam z nadzieja ze po 5 wrzesnia bedzie cos w stylu fajna myszka, lub cos innego, 'prostego' do testowania :) Nie udalo mi sie zalapac na poprzednie myszki a teraz jestem za granica i ni ma jak sie starac o bezogonowego gryzonia ;)

W ogole to przydalby sie taki sprzet, ktory kazdy bylby w stanie 'przetestowac' w wystarczajacym stopniu. Niektorzy, tacy jak ja, nie maja doswiadczenia i boja sie brac lepszy sprzet, a taka np. myszka to idealny sprzet dla nowicjuszy w mini reckach ;D

Router bym wzial ale nigdy nie obslugiwalem zadnego w stopniu wystarczajacym do napisania mini recki o nim.

Link to post
Share on other sites

Gdybym tylko miał coś z Wi-Fi w domu to chętnie bym wziął, ale tak ;)

Chętnemu tylko zasugeruję że można wziąć ze dwa routery i zrobić ciekawy test porównawczy :)

 

Poza tym wpadłem na pomysł ciekawego tekstu: "Overclocking od podszewki", podkręcanie, dokładny opis, krok po kroku, porady, wskazówki, chętnie bym takie coś przeczytał :) A że o swój sprzęt dbam jak o oczko w głowie i wara od niego z OC więc sam się nie skuszę, ale może ktoś, więc pomysłem się dzielę :)

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...