Skocz do zawartości

Brak obrazu nowa używana karta GTX 960


Recommended Posts

Witam , zakupiłem na allegro lokalnie kartę graficzną GTX 960 2GB i mam problem gdyż brak obrazu całkowicie , próbowałem zarówno po DVI jak i HDMI i nic , więc w biosie włączyłem by zintegrowana karta mogła chodzić z dedykowaną i podłączając do zintegrowanej karty monitor w menadżerze urządzeń kartę widzi i pokazuję że "to urządzenie działa poprawnie" jak myślicie czy karta najpewniej szrot ? dodam że próbowałem kilka razy resetować bios , kilka razy wkładać do wejścia PCI express

Link to post
Share on other sites

Kurka stopka to czyli jutro postaram się jeszcze przetestować w innym PC jeśli dalej będzie czarny ekran to chyba jedyna słuszna droga to dyskusja na allegro i próba zwrotu bo ewidentnie sprzęt zdechnięty , a człowiek po 11 latach chciał sobie trochę przyśpieszyć kompika by pograć w CS2 a tu takie cyrki

Link to post
Share on other sites

Ale ja próbowałem zarówno w biosie ustawić na PEG i wtedy uruchomić komputer  , później zmieniłem na IGD i multi Gpu by zajrzeć z ciekawości w menadżer urządzeń czy widzi tą GTX960 i normalnie ją widzi to jakby karta była uwalona to by ją tam normalnie też widziało ?

Link to post
Share on other sites

W sensie jak zainstalwoać nowszy bios do tej karty ? bo jeśli chodzi o bios mojej płyty głównej to mam najnowszy

Mobo jak w sygnaturze MSI B85-G43

karta graficzna GV-N960IXOC-2GD

Edytowane przez Parker
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, janek20 napisał:

skad wiesz ze wgrany....

W gpu-z pokazuje wersje biosu karty 

 

to chyba faktycznie zostało mi już tylko sprawdzić w innym komputerze a że praktycznie wszyscy teraz siedzą na laptopach nie jest to takie łatwe zadanie , bo ja na tej płycie nigdy nie miałem zewnętrznej karty graficznej to może coś ze złączem PCi czy płyta główna  być ale chyba to już mniejsze szanse

Dobra Panowie sprawa ma się tak , karta niby sprawna ale wejścia na karcie już nie do końca , byłem u znajomego i sprawdzaliśmy wszystkie porty i karta daje tylko obraz na displayport, jak myślicie przejściówka display port na hdmi załatwi sprawę czy zwracać sprzęt 

Edytowane przez Parker
Link to post
Share on other sites

Budżet to najlepiej 150złociszy z racji że to 11 letni zestaw wiadomo parę złotówek więcej mogę dołożyć , widziałem że w tym budżecie lub dokładając parę złoty rx570 i gtx 1060 3gb można dostać więc to pewnie tak czy siak maksymalne karty które wykorzystała by mój procesor 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...