Skocz do zawartości

Kolorowa wielofunkcyjna drukarka laserowa (do 1500 zł gdzieś)


Recommended Posts

Witam.

 

Zastanawiam się nad kupnem wielofunkcyjnej drukarki laserowej (w atramentówce denerwuje mnie m.in. to, że tusze chyba lubią zasychać), by można skany robić na komputer np. albo ksero robić oprócz drukowania.

 

Chciałbym, by drukarka była kolorowa, do 1500 zł gdzieś. Moją uwagę zwróciły drukarki laserowe firmy Canon, zastanawiam się czy słusznie - wydają się mieć dobry stosunek ceny do możliwości (m.in. druk 1200 dpi x 1200 dpi) i duplex (dwustronne) drukowanie, ksero i skan.

 

Konkretnie ten model mnie zainteresował :

 

https://www.x-kom.pl/p/1110037-urzadzenia-wiel-laser-kolor-canon-i-sensys-color-mf657cdw.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click&ceneo_cid=1a6dfc60-ba7a-6d0c-cde2-bdc69bdab573#Specyfikacja .

 

Zastanawiam się czy ktoś używa tej drukarki, co może o niej powiedzieć, jak się ją instaluje, mu użytkuje i czy ma sprawdzone zamienniki (czy są one traktowane u niego jak oryginalne tonery), bo te oryginalne są naprawdę drogie.

Drukarka do domu, nieintensywne drukowanie póki co. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

laser w takim gabarycie bedzie niestety drogi w eksploatacji dodatkowo masz tonery na 1350 lub xle na 3000 stron ale to jest 5% zadruku strony wiec jak bedziesz drukować obrazki na a4 to masz 100 % pokrycia wtedy sobie przelicz ile stron zrobisz na komplecie tonerów gdzie komplet oryginałów na 3k to prawie wartość urządzenia.

 

Startowo mozesz nawet z maszyną dostac startery na 700 stron.

 

kiepska dostepnosc zamienników nie wiadomo jak z ich jakością bedzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...