Skocz do zawartości

xiaomi cały czas się restartuje


Recommended Posts

Witam, telefon Xiaomi MI 10 Lite 5G wpadł w pętle restartów. Jedynie na ekranie pojawia się logo Mi i od nowa. Zrobiłem hard reset z recovery, ale telefon tylko chwile działał poprawnie,po czym z powrotem zaczął się restartować. Da się coś z tym zrobić czy szukać kolejnego telefonu?

Edit:

 

Teraz jak patrzę na telefon to myślę czy coś czasem jest nie tak z baterią/zasilaniem. Jak podepnę pod ładowarkę samoistnie odżywa z wyżej opisanym problemem,a jak go odłączę po krótkim czasie wyłącza się. Jeszcze jedna rzecz mi  nie daje spokoju bo równo tydzień temu złapał parę losowych restartów, po czym zaczął normalnie działać do teraz.   

Link to post
Share on other sites

Miałem podobnie z MI9T winny był uszkodzony oryginalny kabel i może szybka ładowarka,choć na innym działa.Na wszelki wypadek używam innej 12W 2,5A ładowarki bez szykiego ładowania i kabla Baseus.Od tego czasu restartów brak.

Link to post
Share on other sites

Zmień kabel,a ładowarkę daj bez szybkiego ładowania i wtedy zobacz co się dzieje, u mnie na 99% winowajcą był kabel, po wymianie na Baseus normanie działał na szybkim ładowaniu z orginalną ładowarką, ale i tak używam od 2 lat wolnej ładowarki od tabletu i nic się nie dzieje.Może orginalny kabel był wadliwy,nie wytrzymywał mocnego ładowania i telefon po podłączeniu wpadał w pętle restartów.

Link to post
Share on other sites

Oby była opłacalna xd, dam do serwisu telefonów żeby to ogarnęli jeśli będzie się opłacać. Sam tego nie dam rady zrobić.

 

Btw. jeśli by się jednak opłacało(co będzie najbardziej podobne) to POCO X6 Pro będzie godnym następca? Albo co innego polecacie w podobnej cenie?

Da się edytować jakoś post? bo lekko bez sensu to jest to co napisałem przed chwilą xd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...