Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze chlodzenia


Recommended Posts

Siemanko od jakiegoś czasu szukam chłodzenia wodnego do mojego PC. Poczytałem już wiele, obejrzałem filmiki itp i dalej nie moge sie zdecydować które chłodzenie wybrać. Mój budżet to do 600zł. Obudowę mam Full tower wiec raczej myślałem nad chłodzeniem z 3 radiatorami w przypadku przyszłościowego rozbudowania PC.

Zainteresowały mnie chłodzenia

MSI MAG Core Liquid 360R V2 3x120mm

MSI MAG Core Liquid M360 3x120mm

ENDORFY Navis F360 3x120mm

be quiet! Pure Loop 2 360mm 3x120mm

Cooler Master Masterliquid 360L Core ARGB Black 3x120mm

Arctic Liquid Freezer II 420 3x140mm

Arctic Liquid Freezer III 360 3x120mm

Arctic Liquid Freezer III 420 3x140mm

 

Chce już podjąć ostateczną decyzje by na dniach zamówić i móc się cieszyć chłodzeniem, ale jest tego tyle że nie umiem sobie z tym poradzić by wybrać jedna. 

Doradzicie co wybrać, może któraś z poza listy której nie wziąłem pod uwagę? Pomóżcie wybrać jedną sensowna bo mnie już od tego głowa boli i nie mam siły ;p

 

Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, PietraNOS napisał:

Siemanko od jakiegoś czasu szukam chłodzenia wodnego do mojego PC. Poczytałem już wiele, obejrzałem filmiki itp i dalej nie moge sie zdecydować które chłodzenie wybrać. Mój budżet to do 600zł. Obudowę mam Full tower wiec raczej myślałem nad chłodzeniem z 3 radiatorami w przypadku przyszłościowego rozbudowania PC.

Zainteresowały mnie chłodzenia

MSI MAG Core Liquid 360R V2 3x120mm

MSI MAG Core Liquid M360 3x120mm

ENDORFY Navis F360 3x120mm

be quiet! Pure Loop 2 360mm 3x120mm

Cooler Master Masterliquid 360L Core ARGB Black 3x120mm

Arctic Liquid Freezer II 420 3x140mm

Arctic Liquid Freezer III 360 3x120mm

Arctic Liquid Freezer III 420 3x140mm

 

Chce już podjąć ostateczną decyzje by na dniach zamówić i móc się cieszyć chłodzeniem, ale jest tego tyle że nie umiem sobie z tym poradzić by wybrać jedna. 

Doradzicie co wybrać, może któraś z poza listy której nie wziąłem pod uwagę? Pomóżcie wybrać jedną sensowna bo mnie już od tego głowa boli i nie mam siły ;p

 

 

Tylko pomierz dokładnie czy będzie się mieściło bo chłodzenia arctic są trochę grubsze. 

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, ernorator napisał:

 

Tylko pomierz dokładnie czy będzie się mieściło bo chłodzenia arctic są trochę grubsze. 

No z tych 3 arctic  to tylko 360 mi się zmieści do obudowy. Ale zastanawiam się nad pompa czy też trzeba patrzeć na wymiary bo może kolidować z ramem lub innym podzespołem czy nie będzie problemu?

Link to post
Share on other sites

O kolidowaniu pompy Arctica nie słyszałem. Grubsza chłodnica i wentylatory (140, 120 są standardowe) mogą nie zmieścić się na górze obudowy jeśli masz mniejszą i góra jest niedaleko od początku płyty głównej. 

 

 

Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, ernorator napisał:

O kolidowaniu pompy Arctica nie słyszałem. Grubsza chłodnica i wentylatory (140, 120 są standardowe) mogą nie zmieścić się na górze obudowy jeśli masz mniejszą i góra jest niedaleko od początku płyty głównej. 

 

 

No oki dzięki wielkie za pomoc 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...