Skocz do zawartości

[1400zł] Używany laptop do gier


Recommended Posts

Witam

Szukałem laptopa do gier ( NFS Hot pursuit2, cod 4 mw3, battfiled 3, f1 2011, pes 2012) i pomyslalem, że zamiast 1800 zł znajdę coś tanszego i wpadłem na to: http://allegro.pl/asus-n52d-2gb-500-led-ati-radeon-hd-1gb-win-7-pl-i1786101813.html . Wiem, że ramu troche mało ale na razie wystarczy a później dokupie :) Co sądzicie o tym laptopie do gier? Czy będą chodziły na wyskich detalach (wątpie jeśli chodzi o battfiled)

Link to post
Share on other sites

To tylko karta graficzna dobra, reszta jest beznadziejna. Wątpie żebyś odpalił na tym NFS Hot pursuit2, cod 4 mw3, battfiled 3 na medium . Do tego używany i do tego na allegro. Nie rób już z siebie takie desperata, skoro cie nie stać na dobry lapek do gier to nie kupuj bo kase zmarnujesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pffffff... nie desperat tylko za reszte kasy wole kupić sobie coś innego. I tak patrząc to, to forum jest hm... nie będę kończył. Na nhl.pl go wychwalają i piszę, że nawet lepszą opcją jest kupowanie z turionem niż z phenomem x3... W końcu to jest forum od laptopów a tu siedzą zamuły, które noszą komputer na plecach do kolegi...

Link to post
Share on other sites

może i lepiej go kupić z turione niż phenomem który też jest słaby jak barszcz w laptopach, ale taki zwykły i3 z SB jest lepszy od nich obu z połykiem, rób jak chcesz to nie ja bede potem płakał ostrzegam cię tylko a ty sobie z nas kpisz.

Edytowane przez plebs
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kpie sobie bo przed założeniem tematu powinienem zrobić to co zawsze, czyli zapytać wujka google i na pewno natknął bym się na nhl i nie musiał tutaj pytać, ale już wiem, co i jak. Tam są ludzie, którzy posiadają tego laptopa i podają wyniki z testów i różnice między tym laptopem a MSI z i5 i HD 5730 są rzędu 2-4 % więc nie mów, że się nie opłaca...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...