Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kupiłem monitor lenovo r27q-30 od morele zachęcony pozytywnymi recenzjami i szlak mnie trafi zaraz. Monitor ciągle, zwłaszcza po prawej stronie, miga jakby miał uszkodzoną matrycę. Czarne pasy się co jakiś czas pokazują, do tego na całym ekranie śnieży czasami. Kolory na podstawowych ustawieniach są tragiczne, jakieś takie przeżółcone i ciemne.

 

Zaktualizowałem system. Zaktualizowałem po długiej walce sterownik do monitora (tak mi się przynajmniej wydaje bo tu nic nie jest jasne), ale nawet to było problematyczne bo ani nie chciał mi ich automatycznie wykryć, ani nawet po podaniu kodu seryjnego nie mogłem go pobrać. Ściągnąłem ten cały Lenovo Accessories and Display Manager. W ustawieniach mi pokazuje że mam aktualne sterowniki.

 

Mam RTX 4070, mam w nim x3 displayport i na każdym sprwadzałem i jest bez zmian

 

Ma ktoś z was ten monitor i może powiedzieć co jest nie tak? Czy dałem się wrobić w balona i kupiłem jakieś gó**o które powinienem szybko oddać? Nawet jak komputer jest wyłączony, włacze i wyłacze monitor, to jak jest ten moment gdzie logo się wyświetla, to monitor też ma to śnieżenie i miganie.

Edytowane przez carl22
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, xardas228 napisał:

Uszkodzony jak nic, wysyłaj do sklepu skąd kupowałeś, możesz jeszcze dal pewności wrzucić filmik nagrany tego efektu.

Wyrzuciłbym film ale za dużo waży i nic się na to forum wrzucić nie da. Po prostu ciągle wali artefaktami graficznymi. Stary monitor chodzi idealnie. 

Link to post
Share on other sites

to nie 2010 rok by się ktoś bawił w takie rzeczy jak uploady na yt by gdzieś na forum linka dać. Oddaje monitor i nigdy nic z morele. Już drugi raz się przejechałem na tym sklepie

Link to post
Share on other sites

No ja 2 miesiące temu wysłałem im na gwarancję aoc27g2u z liniami na matrycy przy 144hz, z gwarancji przyszedł mi taki który miał takie same linie ale w innej części matrycy, na szczęście po odesłaniu na rękojmie oddali kase.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...