Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzien dobry mam taka specyfikacje komputera:

Asrock taichi x670e

Ryzen 7600

Gf 1060 3gb

Adata su800 256gb

G skill 64gb 6000mhz 30cl 

Be quiet m 12 pure power 1200w.

 

Mam ten komputer skompletowany od niedawna bo od grudnia i na pierwszy ogien poszedl lol i gothic. W gothicu nie zauwazylem niczego niepokojacego pogralem w niego ze 2 tygodnie, pozniej gralem w kroniki myrtany tez z tydzien pozniej zaczelem grac w lola. W lolu przywitaly mnie lagi i mikrozaciecia.

 Tutaj koleś miał podobny problem tylko ze mial dysk hdd ja mam prehistorycznego ale jednak ssd - czy to moze byc jego wina?

W lolu lagi to jeden problem a drugi to mikrozaciecia nieraz po ulamek sekundy nieraz troche dluzej, ale co zauwazylem niepokojacego to to ze jak gram w lineage ( lola zaniechalem do wymiany łącza, po wymianie bede nadal testowal) to ze jak mam odpalona muzyke w tle w przegladarce a w l2 jak gram w osobnym oknie nieraz, raz na 20 zaciec zdarzy sie takie zaciecie ktore zatnie i muzyke i grę w jednym momencie (edit i mysz tez jesli dobrze pamietam)- to juz wyglada na wadę hardwaru ;/. 

Jak myslicie co to moze byc

I jak nazwac taką zacinkę po angielsku bo throtling to chyba nie jest throtling moze byc tylko w grze ja to tak rozumiem - bo jakbym znal nazwe takiego zaciecia po angielsku moglbym napisac na forum asrocka bo to mi wyglada na wade mb, wade polaczenia podzeapolow ze nastepuje taki - ja to nazywam crash - bo jest calosciowy- przycina i gre i system na pol dajmy na to sekundy

Pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi

 

Edytowane przez VonV3in
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś ma podobny problem ale dyski są inne, to raczej wina podzespołu który macie taki sam.

Osobiście obwiniłbym płytę, na szczescie asrocka na core 2 quad w 2010 więc przez ten czas może się coś zmieniło.

Spoiler alert! Wtedy płyta się sypała.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Z tego co widze to jest jakas strona https://porofessor.gg/pl/ i domyslam sie ze jest tez aplikacja, nie, nie korzystam z tego uzywalem wtfast ale teraz zagralem 2 gierki bez tego i jakby lepiej. Zaktualizowalem tez bios i zainstalowalem nowe sterowniki od chipsetu. Na razie obserwuje co prawda nie gram bo mam zj***** lacze ale na pulpicie jakby tez tych scinek nie wywala, nie wiem zobaczymy w tym tygodniu ew. nastepnym wymieniam dysk i kartę, bede instalowal windowsa na nowo nie wiem moze cos sie zmieni (o ile juz sie nie zmienilo)

Dam tutaj znac za jakis czas jakby co to mam tez plyte na wymianę, docelowo z tych komponentow ktore podalem zostanie tylko ram i plyta glowna jezeli nie bedzie trzeba jej wymienic

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...