Skocz do zawartości

Recommended Posts

W normie jak chcesz jeszcze niżej zejść w grach np to możesz to zastosować pkt w r23 też wzrosną https://www.youtube.com/watch?v=JTTf7IoVSa8

na moim ryzen 5 7600 14409 pkt chłodzenia fera 5 spróbuj bez limitu trotling 85 a potem z limitem jakie będziesz miał temperatury w grach będą niżrze ale w r23 będą trzymać 85 stopni max.

Edytowane przez lukasz272015
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)
W dniu 14.04.2024 o 13:28, lukasz272015 napisał:

W normie jak chcesz jeszcze niżej zejść w grach np to możesz to zastosować pkt w r23 też wzrosną https://www.youtube.com/watch?v=JTTf7IoVSa8

na moim ryzen 5 7600 14409 pkt chłodzenia fera 5 spróbuj bez limitu trotling 85 a potem z limitem jakie będziesz miał temperatury w grach będą niżrze ale w r23 będą trzymać 85 stopni max.

Jeszcze tak wracająć to pogrzebałem w ryzen master robiąć optymalizację na per core spadły temperatury do 64st, -22 stopnie spadły w R23 jakieś 200 pkt więcej wpadły :D

Edytowane przez Kisiel1314
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Kisiel1314 napisał:

Jeszcze tak wracająć to pogrzebałem w ryzen master robiąć optymalizację na per core spadły temperatury do 64st, -22 stopnie spadły w R23 jakieś 200 pkt więcej wpadły :D

Te temperaturę co podałeś w 1 poście rozumie że masz pod obciążeniem w spoczynku ile masz ? 

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Kisiel1314 napisał:

No właśnie w idlu około 45 i nie wiem o co chodzi, zużycie procesora 5-10%

Jak w spoczynku masz 45 to masz ok, te procki tak mają, pod obciążeniem też ok daj pbo - 30 limit 85 lub bez limitu jak chcesz jeszcze limit ja na razie zostawiłem na stockowych ustawieniach, bo i tak jest dobra wydajność, będę potrzebował więcej mocy to się po zmienia, u mnie tempy w r23 77 - 80 stopni a grach też max 80 stopni, ale to jak jest gorąco, z tym filmikiem co wysłałem po zastosowaniu tego tempy w grze ci spadną, ale w r23 mogą do 85 wzrosnąć jak zostawisz limit 85 temu go usuń i tetstuj bez niego. 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...