Skocz do zawartości

Chłodzenie Athlon 955


Recommended Posts

Gość Kotecek

Czyli tak jak by można się było pożegnać z dual channel.

 

W zasadzie żadna strata... tylko w sygnaturze single gorzej wygląda niż dual. Po za tym korzyści brak w codziennym użytkowaniu. Więc niema stresu :)
Link to post
Share on other sites

Użyłem tylko śrubokręta więc nadal niewiem o co ci chodzi. Mam ten cooler i chyba wiem o czym mówie co?

Chodzi o potrzebę zdjęcia wentylatora żeby wszystko dobrze zamontować ;) Uważasz, że to jest takie łatwe dla przeciętnego użytkownika i intuicyjne rozwiązanie? :P
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mugen zainstalowany :D

Garść teorii...

w spoczynku 35 stopni(Boxowe ok.40) OCCT wyciągnęło z niego maksymlanie 55 stopni(no boxowym przy 63 już przerywałem) i przede wszystkim cisza i spokój. Wiatrak rozkręciłem do 1250 RPM góra więc zapas jeszcze jest. no i trzeba dodać że u nas jest dzisiaj 33 stopnie na dworze słońce właśnie wali mi prosto w szyby a ja od rana grałem więc temperatura jest wyższa niż w innych pokojach. Za 2 miesiące wyniki będą jeszcze zdecydowanie lepsze. Spokojnie będzie można go jeszcze kręcić.

Co do instalacji nie było żadnego problemu. Wszystko do siebie elegancko pasowało więc widać że jakość wykonania naprawdę dobra. Potwierdza to też fakt że w miejscu styku z procem zanim wysmarowałem pastą można się było przejrzeć jak w lustrze bez żadnych zniekształceń co również zaliczam do dużych plusów(nie żebym się przeglądać chciał. mówię o dobrym wykonaniu:)

 

Ramy spokojnie siedzą na swoim miejscu nic o nic nie zawadza radiator niczego nei dotyka więc niepotrzebny był mój stres wcześniej.

 

Dlatego jeśli ktoś mówi zdecydowane NIE boxowym chłodzeniom AMD które zagłuszają dźwięk w grach Mugen to dobry wybór :)

 

Dziękuje wszystkim którzy wypowiadali się tutaj bez względu na to co polecali. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...