Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie zamierzam kupić nowego laptopa za ok. 3500zł. Będę go używał do nauki, gier i internetu. Najważniejsze przy wyborze są dla mnie kolejno: wydajność, wielkość ekranu, długość pracy bez ładowania, wygląd. Laptop musi obsługiwać rozdziałke 1920 x 1080. Proszę o szybką pomoc gdyż lada chwila wybieram się do nowej szkoły i potrzebuje jakiegoś sprzętu :D sam już trochę się rozglądałem i najbardziej wpadły mi w oko laptopy od msi gt680 i gt683. Może wy polecicie mi coś lepszego od tych dwóch za te same pieniądze?

Link to post
Share on other sites

Głupoty gadasz spore problemy w serwisowaniu lapków Lenovo, zresztą parametry Y560 były dobre 2 lata temu a nie na chwilę obecną

Ty głupoty gadasz ja mam y560 5 miechów i idzie każda gra mi na nim.A serwis jest bez problemowy gdyż miałem starego lapka lenovo też na serwisie kiedyś i od razu naprawili i nie trzeba czekać nie wiadomo ile na odpowiedź serwisu...
Link to post
Share on other sites

Coś za tanio względem normalnego sklepu, różnica rzędu 850zł stanowczo gdzieś jest haczyk

Najprawdopodobniej są to końcówki serii i są sprowadzane na zamówienie. Już przynajmniej do 4 osób (tyle znalazłem w komentarzach) dostarczono te lapki. Za samego Windowsa masz 350zł więc jeśli już to 500zł taniej niż w innym najtańszym sklepie. Na stronie o mnie tego użytkownika jest, że czas oczekiwania, wynosi max 25 dni. Czytałem o aguli0687 na forum nhl i czytałem jej komentarze, wynika z tego, że nikogo nie oszukała, jeżeli nie dostarczyła laptopa to zwracała kasę. Wybór należy do ciebie, ale jeżeli nie śpieszy ci się bardzo, a zależy ci na dobrym lapku w niskiej cenie to wg mnie najlepszy wybór. Sam go najprawdopodobniej jutro zamówię, choć jak dla mnie to trochę za wysoka rozdzielczość to zawsze można podłączyć monitor.

Nie wiem jak wygląda tu sprawa linkowania więc na wszelki wypadek nie wrzucę linka, ale jak jakbyś chciał to poszukaj na forum nhl tematu o aguli0687, lub napisz do mnie to wyślę ci linka.

 

Nie rozumiem po co procek i7 do grania, gdy i5 radzi sobie wystarczająco dobrze. Czterordzeniowy procesor jest wykorzystywany w tak niewielu grach, że nie warto dopłacać, lepiej wziąć coś z lepszą grafiką.

Edytowane przez kiedons
Link to post
Share on other sites

Ty głupoty gadasz ja mam y560 5 miechów i idzie każda gra mi na nim.

I co z tego że idzie skoro w tej cenie dostanie wydajniejszy sprzęt zarówno GPU i CPU oraz lepszą konstrukcję samego lapka.</p>

A serwis jest bez problemowy gdyż miałem starego lapka lenovo też na serwisie kiedyś i od razu naprawili i nie trzeba czekać nie wiadomo ile na odpowiedź serwisu...

Powiedz to osobom którzy nie są zadowoleni z obsługi serwisowej nie mnie Edytowane przez blacklio
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...