Skocz do zawartości

Monitor z funkcją TV ~32 Cale


Recommended Posts

Dzień dobry, 

Szukam monitora z funkcją TV i Smart Tv. Polecicie jakiś model monitora, ewentualnie można do zwykłego monitora podpiąć dekoder/ tuner i będzie to działało? 

Monitor najlepiej 27-32 cale, budżet jak najtaniej :)

Wiem, że prawdopodobnie taniej wyjdzie kupić telewizor, ale potrzebuje monitor :)

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Do monitora wyposażonego w wejście HDMI możesz podłączyć dekoder. Możesz podłączyć "przystawkę" SmartTV i korzystać np. z IPTV.

 

To rozwiązanie nie ogranicza cię do bardzo skromnego wyboru monitorów z wbudowanym tunerem TV.

 

^^

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Serdecznie Dziękuję za odpowiedź.

Czyli do obojętnie jakiego monitora z hdmi, mogę podłączyć taki dekoder jak do starych telewizorow i wtedy będzie działała telewizja? 

Dodatkowo mogę dokupić np: Xiaomi mi tv stick i wtedy jest dodatkowo Smart tv?

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Podłączasz dekoder do wejścia HDMI monitora i korzystasz z pilota dołączonego do dekodera. Jeżeli monitor posiada wbudowane głośniki, to dysponujesz kompletnym rozwiązaniem do oglądania telewizji bez konieczności włączania komputera. Gdy monitor nie posiada głośników, będziesz zmuszony podłączyć zewnętrzny zestaw głośnikowy bezpośrednio do dekodera i tutaj możliwości są zależne od konkretnego modelu dekodera. Dodatkowo można podpiąć np. Xiaomi Mi TV Stick lub inną przystawkę, ale równoczesne podłączenie (dekoder + przystawka) oznacza, że musisz posiadać monitor z minimum dwoma wejściami HDMI (komputer można podpiąć przez DisplayPort lub nawet DVI). Wtedy będziesz w monitorze wybierał źródło sygnału - Dekoder lub przystawka lub komputer.

Zatem, przed ostateczną decyzją, sprawdź jakie i w jakiej ilości wejścia posiada monitor.

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...