Skocz do zawartości

Do pana nadzorcy z bożej laski


Recommended Posts

8 minut temu, Skaza napisał:

Ale równocześnie nie rozumiem pozbawionego sensu komentowania. Jasne, to nie jest ani groźny, ani szkodzący, ani przykry komentarz. Ale jaki jest cel takiego komentowania? Piszesz np., że marchewka pomaga na potencję, ale masz problem z jej "zamontowaniem" i prosisz o poradę. A ktoś odpowiada, że marchewki są do du.. i lepsze będą buraczki. Jaki to ma sens?

Czy jak ktoś będzie chciał kupić do komputera zasilacz marki Akyga, Feel albo Cube to nie będziesz mu zwracał uwagi, że może sobie uszkodzić komputer tylko jeszcze dodasz jaką powinien mieć moc i jak go zamontować?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Skaza

Forum jest dość liberalne i każdy może wiele rzeczy napisać, taka swoista wolność słowa. Z tego względu istnieje mnóstwo postów, które mogą się mieć nijak do zadanego tematu i nie mieć właściwie sensu. Na tym jednak polega ta liberalność, że nie ma totalnej cenzury, nikt nie sprawdza sensowności każdego posta, nie analizuje czy każdy post jest wartościowy dopóki nie jest on szkodliwy w przekazie.

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, BlackCoffe napisał:

Czy jak ktoś będzie chciał kupić do komputera zasilacz marki Akyga, Feel albo Cube to nie będziesz mu zwracał uwagi, że może sobie uszkodzić komputer tylko jeszcze dodasz jaką powinien mieć moc i jak go zamontować?

 

OK. To akurat merytoryczny komentarz. Napisałem to zdecydowanie zbyt ogólnie... Są bardzo różne sytuacje i każdą należy rozpatrywać niezależnie od pozostałych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja to rozumiem, że każdy by wolał otrzymywać konkretne odpowiedzi od kompetentnych użytkowników. Też tam byłem i wiem jak to jest. Niestety, jak mówiłem mamy tutaj różnych użytkowników i często po prostu w momencie napisania tematu masz takich, a nie innych aktywnych użytkowników na forum, więc otrzymasz takie, a nie inne odpowiedzi. Czasem to po prostu zwykły przypadek, że akurat teraz trafiłeś na głupka, który chciał się pokazać xD

 

Sytuacje są różne, ale tych wiele sytuacji przejdzie niezauważonych właśnie przez to, że to forum dyskusyjne i jest wolność wypowiedzi, a nie ma tutaj armii moderatorów śledzących wszystkie posty i narzucających totalną cenzurę. Dopiero, jak się nawinie taki przypadek, jak ten o którym mowa ludzie się zaczynają temu bliżej przyglądać. Zwykła kolei rzeczy, trzeba z tym żyć ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.12.2023 o 10:31, Kapitan Jawor napisał:

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze - Etrangerowi za swoje chamstwo, należy się ban jak psu buda.

A mnie bawi akurat i lubię poczytać takie posty czasem, zamiast samych merytorycznych.

 

Choć może powinienem w sumie płakać nad chorobą psychiczną, ale nie wiemy czy jednak diagnozę ma, czy tak żyje mimowolnie bez tego.

W dniu 16.12.2023 o 06:48, Etranger napisał:

widzisz bucu, ja place podatki i place za siebie rachunki.

 

Ale piękna projekcja narcyza. To zarzucasz innym, jest w tobie. Więc z tym bucem to może jednak przyjrzyj się w lustrze.

Ciekawy ten wątek psychologicznie :D

"a nie sojowego latte czy innego gowna prze metalowa słomkę z durszlakiem,"


Dobry tekścik buca, taki trochę konfederacki. Trzeba sobie męskość potwierdzić nawet tutaj, karykaturalne.

  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Czy mógłbyś dla mnie złamać zasadę prywatności PMów i wstawić tutaj konwersację?

Chociaż z drugiej strony, nie wiem czy jest sens dalej się w tym bagnie babrać, fajnie było, ale co za dużo to nie zdrowo :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...