Skocz do zawartości

Wirus? Wyskakujące informacje o zablokowanych stronach internetowych.


Recommended Posts

Biorąc pod uwagę że Avast jest standardem na chińskim sprzęcie to bym zaczął od przejścia na Comodo.

https://www.dobreprogramy.pl/chiny-blokuja-avasta-i-domagaja-sie-wbudowania-backdoorow-usa-protestuja,6628248085301377a

A teraz wytłumaczcie mi dlaczego jest fabrycznie na huawei, realme oppo skoro co.... To przystał na chińskie żądania czy nie....

Kurde myślałem że nikt o zdrowych zmysłach już dawno go nie używa.

A tu żeby nie było z zrzut z Antka w Huawei. 104478dd602f23fe61dd04761133548b.jpg

Zresztą Avast i avg to dla mnie czarna dziura w internecie...
Oni zawsze coś odwalili aby stracić zaufanie. Ale być za darmo więc...

https://teamnet-software.pl/co-lepsze-avast-czy-avg/

No i opcje są dwie, albo się dogadali, albo microszrot "bo chyba ma pakiet wiekszosciowy któregoś z nich gdyż był jak pamiętam wbudowany w moją ulubioną Windows Viste", zmusił chinoli do instalacji tego w telefonach na usa i Europe...?

Ale męczycie się sami w wykopkach bo ja już wszystkiego nie pamiętam a i już mi się pie... we łbie. Starość nie radość.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Ale to jest na konkretnej stronie czy różnych? Mam Avasta i nie mam żadnych komunikatów.

 

Wchodzę na różne strony, ale komunikaty wyskakują mi odnośnie innych stron niż te na które wchodzę. Mogę być na stronie jednej 10 min, a i tak przyjdzie mi 10 powiadomień z różnych stron?

 

 

 

9 godzin temu, AudiAWX napisał:

Biorąc pod uwagę że Avast jest standardem na chińskim sprzęcie to bym zaczął od przejścia na Comodo.

 

Jakie polecasz? Polecacie? Najlepsze programy antywirusowe na Windowsa. Mogą być płatne. Kiedyś zastanawiałem się nad Kaspersky, ale połowa użytkowników odradzała, ze względu na to, że ruski. Dawniej był polecany Norton, ale jak to teraz wygląda? Co polecicie?

 

 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 9.10.2023 o 12:55, AudiAWX napisał:

Bitdefender, tylko szukaj wersji promocyjnej na sam windows to jakieś 120 góra rocznie.
Za 250 chyba kupiłem na 3 lata, czy jakoś tak.
Ogólnie najbardziej zbliżony do Kaspersky, bo się właśnie po 10 latach z Kaspersky na Bitdefender przesiadłem.

 

Cześć. Czytałem opinie w sieci. Podobno program wydłuża czas otwarcia systemu i zamula oraz co najważniejsze usuwa pliki bez uprzedzenia. Biała lista nie działa - cokolwiek to jest.

 

Co prawda opinie są z 2-5 lat wstecz, ale wolę dopytać czy spotkałeś się z tymi problemami?

Link to post
Share on other sites

Jedyne z czym się mogę zgodzić to że troszkę bardziej obciąża system w czasie skanowania niż Kaspersky.

Mnie nie obchodzi w sumie jak obciąża system, tylko skuteczność, a to trochę musi obciążyć.
Nie czytaj bzdur bo czasy 1 i 2 rdzeniowych procków minęły. 6 i więcej nie mają z tym problemów.
Druga kwestia że trzeba w bitdefender ustawić listę gier czy tam platform typu EA czy steam i nic nie będzie robił w czasie gry tak jak Kaspersky.

No i ma ochronę bankowości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...