Skocz do zawartości

TV jako monitor.


Recommended Posts

4 minuty temu, mlekolak napisał:

Monitor ma o wiele większy pixel niż w monitorze

Znów coś wymyślasz:)

42 cale 4k to praktycznie gęstość pikseli jak w 27 cali 1440p, czyli pikselozy nie ma:)

Kwestia, odległości, ja mam 34 3440x1440 34 cale i szersze biurko po prostu jest wskazane ze względu na wielkość ekranu nie piksele:)

 

http://www.displaywars.com/34-inch-21x9-vs-43-inch-16x9

 

Wiele osób już nie chce wracać z 42 oledów to monitorów, dla niektórych jednak to za duży ekran, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz:)

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, wrobel_krk napisał:

Znów coś wymyślasz:)

42 cale 4k to praktycznie gęstość pikseli jak w 27 cali 1440p, czyli pikselozy nie ma:)

Lubisz się czepiać, nie? :P Tak, chodzi mi że przy tym rozmiarze jak siedzisz w takiej odległości jak od monitora to jednak te piksele przeszkadzają. Ja mówię o sobie więc tak, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. 

 

Dlatego podrzuciłem ten filmik, koleś fajne uwagi daje np co do narzędzi których używa przy tak dużym ekranie. 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, mlekolak napisał:

Lubisz się czepiać, nie?

No się czepiam jak widzę błąd w końcu tu się doradza, a doradzać na podstawie błędnych przesłanek to bardzo źle:)

Może się komuś filmu nie chce oglądać tylko pomyśli o wielkich pikslach na tv:)

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Może się komuś filmu nie chce oglądać tylko pomyśli o wielkich pikslach na tv:)

Jak komuś zależy to sobie obejrzy ;) 

 

2 minuty temu, legolas638 napisał:

Ja siedzę 1m od monitora, obecnie mam 32 cale i uważam że jest za mały. Dlatego chcę przeskoczyć na większy.

Nie no, to luz. Ja siedzę tak 40cm od monitora więc dlatego też był to dla mnie problem.

Edytowane przez mlekolak
Link to post
Share on other sites

Zależy w co będziesz grać bo to wolna matryca VA 60hz. Raczej średnio. Na pewno odpada dobra ostrość w szybkim ruchu:)

Jaki masz teraz monitor, bo0 może dużej różnicy nie będzie w sensie szybkości matrycy?

 

Pewnie szybszy a nie dużo droższy będzie, ale tęż bez szału bo to tv

https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-43-inch-smart-tv-experience-ls43bm700upxen/

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...