Skocz do zawartości

Windows 10 osobne konto dla brata


Recommended Posts

Witam mam windows 10 i chciałbym zrobić osobne konto dla brata, konto w którym młodszy brat mógłby grać w gry, brat ma starego laptopa do Internetu i do starych gier ale nowe gry mu już nie Pójda

 

- konto musi mieć dostęp do steam i moich gier

 

- konto musi mieć osobny profil do myszki i do ustawień karty graficznej sprawdzałem konto rodzinne i ustawienia sa wspólne dla konta mojego i brata

 

- konto musi mieć zablokowany dostęp do dysków lub musi mieć ustawione np max 10MB wolnej przestrzeni dyskowej żeby mój brat nie usunął jakiś moich plików i żeby nie dal rady ściągnąć programów typu gamecenter i tego typu główna o trojanach i wirusach nie wspomnę

 

- konto musi mieć zablokowana przeglądarkę do przeglądania youtube lub czegoś normalnego ale to filtrami chyba jakoś ograne

robiłem coś takiego kiedyś na win xp ale to osobnym programem i coś takiego robiłem dawno temu wiec nie pamiętam już jak to zrobić i czy zadziała na win 10

 

- brat jest opóźniony umysłowo wiec jak ktoś mi napisze ze mu mam wytłumaczyć co może a co nie to mu nie wytłumaczę bo się nie da

Edytowane przez oxydon132
Link to post
Share on other sites

https://beebom.com/how-lock-apps-windows-10/

https://www.partitionwizard.com/partitionmagic/how-to-restrict-access-to-drives-in-win-10.html

 

W skrócie, większość da się osiągnąć poprzez Group Policy i UAC. Nie wiem jak bardzo Home jest okrojone pod tym względem od PRO, ale wydaje mi się że takie podstawowe opcje powinny być.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...