Skocz do zawartości

Telefon dla Kobiety Xiaomi 12x vs Galaxy S22 vs Galaxy S23


Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję telefonu dla narzeczonej i bardzo proszę o pomoc w wyborze.

 

3 lata używała Xiaomi mi 9se była z niego bardzo zadowolona, w grudniu ubiegłego roku z racji nowej oferty w Orange zmieniła go na Samsunga A53 z którego jest bardzo niezadowolona (głównie wymiary, trudność użytkowania jedną ręką, trochę zamulający system porównując z mi 9 se)

 

 

 

Jako, że mieszkamy aktualnie w Hiszpanii, przejechaliśmy się po lokalnych sklepach i trafiliśmy 3 modele które nas zainteresowały (oczywiście jeśli jest coś lepszego w tej cenie to proszę o podanie konkretnego modelu)

 

Na promocjach w Hiszpanii są aktualnie:

 

Xiaomi 12X cena 400 euro

 

Samsung S 22 cena 510 euro

 

Samsung S23 cena 630 euro (lada dzień się zakończy ta promocja i cena wróci na ok 800e)

 

Samsung S23 256GB 679 euro (ponoć różnica jest też w szybkości zastosowanej pamięci, nie tylko pojemność)

 

Dla narzeczonej jak to dla kobiety najważniejszy jest aparat tył i przód, płynność działania/szybkość no i nie chce kolejnego dużego telefonu jakim jest np Samsung a53 z którego nie jest zadowolona.

 

Bardzo proszę o pomoc w wyborze, początkowo faworytem był 12X na równi z S22 ale gdy wskoczyła ta promocja na s23 to już zgłupieliśmy i nie wiemy czy warto dopłacać do S23 porównując z tymi 2 wyżej wymienionymi telefonami.

 

Może warto dołożyć do S23 256gb ponoć sporo szybka pamięć (nie tylko pojemność) a jest 50 euro droższy kosztuje aktualnie na promocji 679Euro 

 

Proszę o rady z góry dziękuję

 

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, ODIN85 napisał:

Dla niej będzie się liczyło dla którego fona będzie najwięcej kolorowych etui. Także bierz  tańszego Samsunga.

No nie, nie ten typ, dla niej liczyć się to co opisałem wyżej także proszę o jakieś konkretne argumenty który i dlaczego wybrać.

 

Wymagania dość szczegółowo opisałem w pierwszym poście dlatego bardzo proszę o pomoc w wyborze 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...