Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie też na max, tylko bez Teselacji mam stałe 60kl/s w rozdzielczości 1680x1050.

Mam rozumieć, że to wszystko na HD5830, Panie HD5830 :) ? A z teselacją jest średnio 25-30 kl./s?
Link to post
Share on other sites

Właśnie sprawdziłem razem z Teselacją i to jest dziwne, bo mam tyle samo klatek, tylko co jakiś czas się zacina i klatki spadają do 30.

O, to fajnie wiedzieć, że pogram na maksymalnych. Dzięks za info :) .
Link to post
Share on other sites

A mi na sprzęcie i5 2500K, 8GB RAM i GTX 560Ti SOC działa na prawie najwyższych, tylko muszę wyłączyć cienie i zmniejszyć wygładzanie i głębię pola

No to coś nie tak ja na podobnym sprzęcie przy maksymalnych detalach (dx11) i rozdzielczości fullhd Mam 90-60 klatek

 

 

Edytowane przez wrobellito
Link to post
Share on other sites

No to dziwne. A co do gry... Ja nie wymieniałem tego biochipa jak kazał Sarif i jedna która myślała, że go wymieniłem to chciała mnie wyłączyć. Więc mam pytanie: Jak ktoś wymienił bioczip to co się stało w momencie gdy ona próbuje wyłączyć go pilotem?

Oraz co się dzieje, gdy ten dziadek na końcu (Darrow) uruchamia sygnał który doprowadza tych ulepszonych ludzi do szaleństwa?

Link to post
Share on other sites

Spokojnie, ta tessalacja nie jest tak idealna i wymagająca jak z bencha Heaven coś tam. Jest jej bardzo mało. Zagraj w Crysis 2 z tessalacją, to już coś innego

Bzdurne gadanie. Teselacja to przede wszystkim zagęszczenie siatki. Gęstsza siatka to np. lepszy dispalcement mapping, możliwość poprawienia geometrii obiektów itp. Wszystko to daje lepsze detale. Wybrzuszanie cegieł czy płyt chodnikowych to tanie i mało znaczące sztuczki. Takie coś można łatwo osiągnąć bump mapą + dobry specular - koszt niższy a nie oszukujmy się, podczas gry aż tak bardzo nie zwraca się na to uwagi.

 

PS. Czy ktoś z 'doświadczonych' może poradzić jakie augmenty 'hakerskie' są warte wydawania na nie punków, a które nie?

Link to post
Share on other sites

Ale po co mi wywalasz całą regułkę tessalacji, prawie jak z cioci wikipedii, jak wiem co to jest. A w tym Deus'ie widać, że jest na marnym poziomie bo u mnie gra z wszystkim na maxa działa bezproblemowo.

 

 

Co do hacków: nie pamiętam nazw ale dobrze iść w szybsze łamanie oraz oczywiście łamanie wyższych poziomów. Dobrze jest też wzmocnić obronę już zajętych obiektów

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

Ale po co mi wywalasz całą regułkę tessalacji, prawie jak z cioci wikipedii, jak wiem co to jest. A w tym Deus'ie widać, że jest na marnym poziomie bo u mnie gra z wszystkim na maxa działa bezproblemowo. Co do hacków: nie pamiętam nazw ale dobrze iść w szybsze łamanie oraz oczywiście łamanie wyższych poziomów. Dobrze jest też wzmocnić obronę już zajętych obiektów

Skoro niby wiesz, to skąd te bzdurne argumenty? To że ci gra działa szybko to znaczy że tesselacja jest zła? Crysis chodzi wolno to znaczy, że wszystko jest super?

 

http://img535.imageshack.us/img535/22/tessellation.jpg

 

Jak dla mnie lepiej jest mieć zaokrąglone modele i dużo fps niż 200 km2 cegieł i płyty chodnikowej.

http://www.2dayblog.com/images/2011/june/550x-crysis2-dx11-tessellation-2.jpg

Link to post
Share on other sites

Wczoraj wlaczylem na chwile bo juz pozno bylo, to wylaczalem po 2 bo gralem w to jak w strzelanine ;p

Szkoda ze nie ma mozliwosci niszczenia swiatel. Jeszcze nie do konca ogarniam hackowanie ale I tak fajne nie to Co w ME.

Nie,macie wrazenia ze postac zbyt szybko chodzi?

 

@DustEater

Czyli jak smiga ci z tesselacja to znaczy ze jej nie ma? Nie kazdy daje cala moc na renderowanie cegielek ;p

U mnie w 1920x1080 DX11, DOF wysoki, cienie I SSAO normalne I tez mam takie spadki do 30FPS, ale ogolnie 50-60 czyli do gry nie jest potrzebny mocny procek

 

E:

Brak polskich znaków i dziwnie umieszczone duże litery to przez Swype'a na telefonie :P

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

No to dziwne. A co do gry... Ja nie wymieniałem tego biochipa jak kazał Sarif i jedna która myślała, że go wymieniłem to chciała mnie wyłączyć. Więc mam pytanie: Jak ktoś wymienił bioczip to co się stało w momencie gdy ona próbuje wyłączyć go pilotem? Oraz co się dzieje, gdy ten dziadek na końcu (Darrow) uruchamia sygnał który doprowadza tych ulepszonych ludzi do szaleństwa?

Powiedzcie proszę, czy powyższy post to spoiler zakończenia albo prawie zakończenia, albo ważnego momentu w grze? Bo jeśli tak, to bardzo dziękuję panu Badder, który nie zna tagu

, że dzięki niemu zachowam 120 zł i nie kupię nowego Deusa.

Edytowane przez voor34
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...