Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja bym zaryzykował stwierdzenie, że oceny są dość niskie. Zważywszy jakie wysokie noty dostają 'dzieła' BioWare, Bethesdy itp. to po nowym DX recenzenci mocno pojechali. No ale cóż, wielu z tych recenzentów pewnie starego DX na oczy nie widziało, albo za szczytowe osiągnięcie uważają Call of Duty na konsoli...

Link to post
Share on other sites

Mowilem, ze to hit.

 

Muzyka w tej grze mnie rozwala (musze ja dorwac we FLAC gdzies). Gram od nowa raz jeszcze.

 

A ja bym zaryzykował stwierdzenie, że oceny są dość niskie.

Zeby na "tak niskim poziomie" dzieci zadawaly mature z matematyki... :> Reszte wypowiedzi przemilcze, bo jakas teoria spiskowa powstanie.

Edytowane przez Istvan
Link to post
Share on other sites

@Istvan, CougarV6

 

Tak, to są niskie oceny. Wersja PC dopiero wczoraj od jakiegoś mało mi znanego portalu dostała pierwszą ocenę 100% (czy jak to nazwiemy). Wystarczy popatrzeć na zestawienie w Metacritic. Więcej 'setek' dostały np. SCII, Portal 2, Fallout 3, ME 2, Crysis, Shogun 2 ... ta lista mogła by być dłuższa. Przynajmniej moim zdaniem nie są to gry wybitne i warte takich ocen, jednak jak widać recenzenci w łatwością rozdają wysokie oceny produkcjom czasami nawet przeciętnym, a z pewnością nie rewolucyjnym czy do końca dopracowanym. Więcej najwyższych not dostały też np. krytycznie ocenione przez część 'fanów' Civ 5 czy nasz rodzimy Wiedźmin 2. Wersja konsolowa dostała mniej maksymalnych ocen niż takie szczytowe osiągnięcia jak MW2 czy Black Ops.

 

W tej sytuacji, moim zdaniem, recenzenci są surowi dla nowego dzieła Eidos. Nie oceniam gry, sam czekam niecierpliwie na kuriera i wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z moich ulubionych gier. To nie jest też spiskowa teoria. Po prostu EA, Activision czy ZeniMax mają większą kasę i siłę przebicia wśród 'profesjonalnych' dziennikarzy niż Square Enix, THQ itp. Tak dla przykładu:

 

http://www.planetxbox360.com/article_15968/Three_Reasons_You_Should_Pass_on_Battlefield_3 - niech ktoś mnie przekona, że np. to nie jest pisane za kasę.

 

 

Link to post
Share on other sites

To nie jest też spiskowa teoria. Po prostu EA, Activision czy ZeniMax mają większą kasę i siłę przebicia wśród 'profesjonalnych' dziennikarzy niż Square Enix, THQ itp.

Mozliwe, ze masz racje. Osobiscie az tak sie nie znam, poniewaz nie sledze tego swiata zbyt uwaznie. W kazdym razie, gdzie pieniadze, tam przekrety i przekreciki. Wolalbym jednak, abysmy pozostawili te giercowa utopie bez polityki i finansow. Po co mamy sobie psuc zabawe? Malo tego w telewizji? Zwlaszcza tutaj - w kontekscie naprawde wybitnej gry.

Edytowane przez Istvan
Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Hamerycka premiera byla 23, co wredniejsi udawali pobyt ;). Ja czekam...

 

Decrypting Deus Ex: Human Revolution Files..

Dysk dostaje szału

 

EDIT: Juz granko :P

Edytowane przez TheRedGuy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...