Skocz do zawartości

Mój pierwszy monitor 4K


Recommended Posts

Obecnie gram na TV domowym, co prawda pełnowymiarowe 4K ale jedynie 60hz.

No i teraz myślę co by tu kupić.

Z jednej strony pasuje mi 65" fajnie mi się gra przed nim, ale odświeżanie leży.

Nie mam zbyt dużych wymagań co do odświeżenia, gram raczej w spokojne gierki typu COD, ale jednak to odświeżanie mogło by lepsze być.

Widziałem monitory G6,G8 ale cena dla mnie z kosmosu, poza tym nie ma pełnego 4K.

Co by tu kupić?

TV 65" żeby miał te 120hz ?

Cena też żeby możliwie jak najniższa, a przekątna jak największa.

Jest wgl.jakiś wybór?

Może być nawet Xiaomi żeby spełniał wymagania 

Link to post
Share on other sites
12 minut temu, raiders napisał:

Panie jak wybierasz między tv a monitorem to imho TV 120hz ile tam cali chcesz, bierz jakiegoś oled lg lub sony bravia xr......

Lepszy będzie, nie ?

Obecnie mam LG i pewnie taki bym brał.

Ważne żeby sie nie dojechać finansowo a żeby było w miarę spoko.

 

 

Edytowane przez Lord_Krecitsqa
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, wodego napisał:

Na czym polega pełne i niepełne 4k? Jakaś podróbka?:)

3 440 x 1 440

@wodegochodzi o to że nie stać mnie wydać 6000 na TV jakiś nowoczesny, i szukam czegoś najtańszego, żeby pooglądać TV i zagrać w więcej niż 60hz.

Po najniższej linii oporu a żeby było te 65" 

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.08.2023 o 16:49, raiders napisał:

Jeśli teraz grasz na 50-65 calach to nie wyobrażam sobie przesiadki na monitor np 23 cali toż to przesiadka z meca do syrenki.
 

No tak nie do końca, wszystko zależy gdzie go postawimy. Załóżmy, że ktoś ma biureczko o głębokości 60cm i postawi na nim 40 calowy monitor/TV. Wtedy będzie to zbyt duży ekran jak na tak bliską odległość. Za to 65 cali może być zbyt mały bo jest postawiony np. 4 metry od użytkownika. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia:P

 

TV zaproponowany przez Ciebie @Lord_Krecitsqa jest cienki jak du.. węża. Jak chcesz LG to wyłącznie OLED, ale to wiadomo musiałbyś sporo dopłacić. 

Z mojej strony polecę CI Samsung qe65qn91b jest na niego zwrot 1000zł więc wyjdzie Cię 5200zł. Nic lepszego 65'' w tych pieniądzach nie dostaniesz.

Edytowane przez barpiw
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...