Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem z w\w grą.... Otóż mam laptopa ASUS F3SG (niepełna specyfikacja w profilu) i zainstalowałem gta, ale po pierwsze... Ustawienia gry nie wykrywają mi pamięci RAM karty, którą dał jej system tylko widzi tą dedykowaną czyli 256MB a powinno widzieć ok. 1500mb. Po drugie jak przejadę samochodem jakieś 60m to nagle tekstury znikają... Na drugim kompie, który mam w domu nie było takiego problemu, oba mają zainstalowane patche 4.0. Na laptopie mam Vistę Ultimate 32bit a na PC xp professional sp3. Macie jakieś pomysły na to????

Link to post
Share on other sites

Co do wykrywania pamięci to nie mam pojęcia, nie używam laptopa.

Znikające tekstury mogą być spowodowane niewłaściwymi sterownikami, spróbuj zainstalować najnowsze. Stery w wersji 8.10.13 są napisane pod katem GTA IV natomiast nie wiem czy one pasują to twojej karty w wersji mobile.

Inna sprawa, że nawet jeśli rozwiążesz ten problem to nie spodziewaj się fajerwerków, ta gra jest tragicznie zoptymalizowana i sprzęt dużo mocniejszy od twojego lapka ma z nią problemy.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że po pierwsze w to na 9300 nie da się grać po drugie wiem, że jest tragicznie zoptymalizowana i nie zamierzałem w nią na tym sprzęcie grać tylko po prostu z ciekawości zainstalowałem. Sterowniki do karty są zainstalowane najnowsze ze strony asusa bo niestety ze strony nvidi nie można ich ściągnąć. Cóż... Nadal czekam na kogoś kto mi wytłumaczy dlaczego widzi tylko dedykowaną pamięć.

Link to post
Share on other sites

W katalogu z grą tworzysz plik tekstowy. Zmieniasz jego nazwę na commandline.txt, następnie wpisujesz w nim "-norestriction".

 

Teraz możesz dać wszystko na max. Co do pytania - pytaj twórców silnika. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...