Skocz do zawartości

GRY w 3D

Recommended Posts

Pamiętam, że był taki program (ale mogę się mylić), który zainstalowany powodował, że można było użyć w obsługiwanych przez niego grach, zwykłych papierowych okularów 3d... tylko nie pamiętam nazwy tego programu ;)

Chciałbym w tani sposób osiągnąć efekt taki jak 3D Vision lub iZ3D - tak z czystej ciekawości jak to jest :rotfl:

Pamiętam, że działało to na monitorach CRT.

EDIT: wiem, że VR już od 15 lat cyklicznie się pojawia i rewolucji w grach nie przynosi, ale bym chciał raz spróbować ;)

A może to był iZ3D? Właśnie znalazłem info, że też wyświetla anaglify (ale dopiero z okularami polaryzującymi i odpowiednim monitorem pokazuje pazury), teraz pytanie gdzie poza allegro (nie mam konta) dostać papierowe okularki 3d ?

Po prostu nie lubię kupować przez internet... lubię najpierw pomacać a potem zapłacić gotówką ;) ;)

uprzedzenia...dosłownie jak mój tata...

Ja: dlaczego nie chcesz GG?

On: Bo mi trojana sćiągniesz

Ja: Załóż konto na allegro , jest taniej i wogle

On: Nie

Ja: Dlaczego?

On: Bo kurde nie

Ja: Weź zamów to przez internet , przesyłke pobraniową weźmiesz i do drzwi Ci to przyniosą

On: nie

Ja: Dlaczego

On: Bo zamiast telewizora atrape wpakują

Ja : ...

Pamiętam , kiedyś chciałem mu IPLE sciągnąć , tak zeby ogladał kiepskich albo cos. on do mnie nie bo sie boi ze wirusy mu sciagne(on chyba nawet nie wie co to jest. Pewnie myslal o ptasiej grypie albo co) to się wkurzylem i powiedziałem:

To se ku^wa telewizje ogladaj i oczy psuj.(To było bez sensu bo przed pc tez sie psuja) wracam na chate, patrze on do mnie podchodzi ,i mowi żebym mu sciagnal iple...

oto 3 sutacje były.

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...