Skocz do zawartości

TV do 5000zł, LG C2 vs Samsung s95B


Recommended Posts

Cześć, 

 

przymierzam się do zakupu TV, będę go używał do konsoli, filmów i sportu. Zastanawiam się miedzy LG C2 i Samsungiem S95B bo to chyba najlepsze opcje do 5000 zł. Czy pomożecie mi zdecydować który TV jest lepszy, albo zaproponujecie jeszcze coś innego właśnie w tej kwocie?

Link to post
Share on other sites

Generalnie matryca S95B ma lepszą gammę niż LG C3.
Z kolei LG ma Dolby vision.
W wielu porównaniach S95B wypada kapkę lepiej niż C2, do tego S95B z każdą aktualizacja firmware staje się lepszy. Wiele osób narzeka, że wprost przeciwnie, ale wynika to z tego, że w dniu premiery miał ustawienia "oczojeb*e" i kolejne wersje oprogramowania to prostowały.
Nie wiem jak wyglądają aktualizacje C2, bo nie śledzę.

Co do ceny, 55" S95B kosztuje około 5500, a C2 4900.

Ja wybrałem samsunga, więc mogę być stronniczy

Link to post
Share on other sites

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/lg-c2-oled-vs-samsung-s95b-oled/31229/32382?usage=1&threshold=0.10#test_466

 

Brałbym Samsunga bo jest minimalnie lepszy chyba że Tv będzie stać w jasnym miejscu to wtedy lepszy będzie LG:)

No i jakby różnica w cenie była duża to brałbym tańszy bo różnice są naprawdę minimalne

Link to post
Share on other sites

Ja kupowałem rok temu ale chodziło mi o to że jak się poszuka poczeka można wyrwać 500zł

 

https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-lg-oled55c21la-690226

 

Tu masz cashback 2000zł czyli za 4400zł 55 cali c2 niezła cena - ostatnio najmniej koło 5000zł wg cenowarki - porze inflacje to ciężko ocenić też w sumie ile coś powinno być warte.

Samsung jest za 5082 w Media Expert z kodem K-3139

Plus są inne promocje 10% na kolejne zakupy zwrot starego tv, nie wiem czy się łączą razem trzeba poczytać/popytać:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-qe55s95b-55-oled-4k-120hz-tizen-tv-dolby-atmos-hdmi-2-1-dvb-t2-hevc-h-265

Link to post
Share on other sites

@wrobel_krk Co do tego LG to rzeczywiście widziałem te promocję kilka dni temu. A co do Samsunga to kurcze nie widziałem nigdzie tego kodu rabatowego i rzeczywiście działa, to też jest niezła cena, w ostatnich miesiącach chyba taniej go nie widziałem :D
 

@drVanSteiner A o takim czymś to nie słyszałem, nie sądziłem że w takich marketach można jeszcze coś urwać, co nie jest lagitynm rabatem albo promocją.

Link to post
Share on other sites

Nie w marketach, tylko salonach RTV, które mają sklepy internetowe. Samsunga kupiłem w prestigetv.pl. Z usługą sprawdzeniu panelu czy nie ma wad, kalibracji, dostawy, wniesienia i montażu za 65" zapłaciłem 7 600. Poprzedni Sony kupowałem w Sony center też był rabat i też była usługa dostawy i montażu.
Audio kupuję w Nautilus 2. Za pierwszym razem ampli plus głośniki miałem rabat. Teraz kolejny ampli też dostałem rabat

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...