Skocz do zawartości

gigabyte gtx570 windforce - Nowa karta- nowy proeblem


Recommended Posts

Witam mam następujący problem:

Prawie tydzien temu zlozylem nowego kompa i prawie od razu mam ten blad:

"Sterownik ekranu NIVIDIA Windows kernel mode driver, Version 280.26 przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

Przejawia to się tym, że na moment robi się czarny obraz, a pózniej kilka razy miga i pojawia się właśnie ta informacja którą napisałem.

 

Dzieje sie tak gdy uzywam chrome, gram. Sterowniki od karty graficznej jak i od plyty glownej sa najnowsze.

 

Pracuje na i5 2000k, p67po3, i gigabyte gtx570 windforce.

 

Nie bylo nic krecone temp. na karcie podczas grania siega max 60C.

 

Pozdrawiam i licze na pomoc

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolego. Współczucie.

U mnie zaczęło się to tak samo a skończyło serwisem :(

Życzę rozwiązania problemu , ale u mnie tylko serwis pomógł - choć częściowo.

Jedyne co zrobili to wygrzali mi sekcje zasilania. Może po odpaleniu Furmarka lepiej Ci grafika działa?

Edytowane przez Darkness
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zaraz to zrobie i napisze. ALe czy jest to blad karty graficznej czy sterownikow ??

 

Haha no i du*a tylko wlacze furmarka, dziala jakies 30 sec i znow mi gasnie ekran i wywala ten blad ;/

Edytowane przez studencki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na forum nvidii inni użytkownicy mają podobne jazdy z gtx570. U mnie tez niby było oki, a się okazało, że od początku mój gtx580(referent kupiony tuz po premierze) był zepsuty. Serwis MSi na tyle był spoko, że dali mi lepszą kartę bo gtx580TwinfrozrII. Teraz jest w porządku. Ze sterownikami to nie miałem problemu, ale chyba coś z pamięciami było bo mi zielone kwadraty latały.. Panowie nic nie kombinujcie, karta ma działac i koniec na ustawieniach fabrycznych.

Edytowane przez carroarmato
Link to post
Share on other sites

Tak sobie przeglądam forum karty graf i widzę, że niezłe rzeczy się z serią gtx500 potrafią dziać :/

 

 

@studencki:

Próbowałeś poszukać update bios?

Próbowałeś obniżyć takty gpu/mem, zmniejszyć/zwiększyć napięcia - może coś pomoże

Link to post
Share on other sites

Nie szczyp się dokładnie opisz co jest nie tak, a prawdopodobnie wymienią na nową jak nie to naprawią, Kartę za te pieniądze i tej klasy kupuje się do nowych gier gdzie po prostu oczekujesz maxymalnej wydajności i jakości obrazu, a jak przy tym dzieją się black screeny i inne dziwne rzeczy to tylko gwara po prostu produkt jest uszkodzony.

Link to post
Share on other sites

Wyślij kartę i tyle, ja miałem to samo, w dx9 działała normalnie, a w dx10 cyrki się działy. Zrobiłem zdjęcie wykrzaczonej gry, pokazałem w serwisie, nic nie powiedzieli, wysłali od razu kartę do MSi, oni niby długo nie widzieli usterki, ale o dziwo nagle wyszła. Bez gadania wymienili referenta gtx580 na twinfrozrII. Karta działa i ma się dobrze. Walcz, bo warto, płacimy to wymagamy.

Link to post
Share on other sites

Masz poprostu pecha,a swoją drogą to jestem ciekaw jak serwis gigabyte się uwinie z tą usterką.

Ps.Jak też mam wersje windforce x3 795MHz od gigabyte,ale GTX580 i to dwie w SLI-są bardzo ciche i holernie wydajne,a co najważniejsze działają bezproblemowo.

Link to post
Share on other sites

Trochę żal że niby nowa seria kart GeForce 500,a takie problemy z tymi kartami jak się czyta po różnych forach :cry:

 

Widać że z wersjami niereferencyjnymi są większe problemy aniżeli z referentami :/

 

Seria 400 była jaka była czy tam jest jaka jest,ale nie ma z nią takich problemów przynajmniej :bicz:

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Bo to prawda,psioczyli na serie 4xxx,że prądożerna,wysokie temp. i taka i owaka :pajac: teraz na serie 5xxx mają prawdziwe powody by narzekać :wariat: niech dalej napalają sie jakie to nie są gtx570/580 bo nie znają prawdy :P

 

Sorki posiadaczy tych że kart ale taka prawda.

 

Jak ktoś jest na kupnie i ma okazje kupić gtx 4xxx taniej to niech sie nie waha,natomiast gtx 5xxx tylko referent plus ewentualnie zmienić sobie chłodzenie.

 

Za dużo o problemach sie czyta jak na GeForce 500

Edytowane przez lwses
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...