Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Czytałem wiele oglądałem wiele słyszałem wiele ale temat mój stoi w miejscu i szukam porady dlatego piszę o tutaj. Jak w temacie co bardziej się opłaca wsiąść? Aktualnie siedzę na OnePlus 8T i prawie jestem z niego zadowolony, tak prawie bo jedyne co nie za bardzo mi siadło w tym telefonie to aparat. Głównie przy wymianie patrzę na aparaty bo aktualnie przy dzieciach robię dużo zdjęć i filmiki nagrywam ale w wolnej chwili gram, oglądam, czytam. Miałem na uwadze jeszcze Samsunga s22+ oraz Google Pixel 7 pro. Ale ostatnio pojawił się w moich okolicach zasięg 5G i komfortowo mogę grać zdalnie z konsoli i z tego co wiem to Pixel w Polsce 5G nie obsługuje więc mi odpadł. Na aparacie mi zależy na zoom bo często też korzystam i system żeby był w miarę czysty czyli bez zbędnych aplikacji jak to robi Samsung. Dlatego stwierdziłem że zostanę raczej przy OnePlus (chyba że ktoś mnie namówi na coś innego) tylko pytanie czy jest sens oprócz procesora, dopłacać do 11? A kwota którą chce się zamknąć to 4500zl. Oczywiście im mniej tym lepiej 

Link to post
Share on other sites

Chociaż jedna odpowiedź ale trochę pomogła. A tylko pytanie odnośnie tych procesorów kto ma doczynienia, często przy zdjęciach czy filmach kręceniu wywala przez przegrzanie ten snapdragon czy raczej mogę nie zaznać? Nagrywanie 4k oczywiście.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło żeby wywaliło cokolwiek na snapdragon druga sprawa jak szukasz telefonu z możliwościami foto/wideo to na pewno nie OnePlus już lepiej wyjdziesz jak kupisz S20/21/22 z jakiejś promocji masz wtedy odpowiedni soft a jedyne co tracisz to szybkie ładowanie.

OnePlus to dobra oferta dla ludzi którzy nie robią zdjęć albo tylko grają w innym przypadku nie ma sensu

Link to post
Share on other sites

Obecnie w Samsung można sobie pokasować niepotrzebne aplikacje :)

Tak jest przynajmniej w seri S wszystko poniżej to elektro śmieci od Samsunga więc może pchają tam coś i blokują modyfikacje oczywiście nie ma co namawiać na siłę ja poprostu nie widzę alternatywy na tą chwilę.

tak to masz Apple i Sony ale obie firmy dużo drożej a du*y nie urywa 

 

Link to post
Share on other sites

Ooo a to ciekawe, to o tym nie wiedziałem że zezwolił na to Samsung. No Sony nawet bym nie patrzył bo są przepiękne telefony według mnie ale z tych testów co oglądałem to aparaty nie za bardzo chyba że tu mowa o 5. A o iPhone też myślałem ale to bym się musiał szarpnąć na 13 pro max a to już przekracza budżet. Ale dzięki właśnie jutro czyli wtorek jadę za okazja s22+ za 2800zl z 256gb :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...