Skocz do zawartości

Procesor Intel Core i7-13700F - nowy, pudełko, box


Recommended Posts

Jak ktoś się nie brzydzi nowego procesora z dowodem zakupu, to może kupić za 1850zł.

 

Jak z gwarancją? Ano tak:

Należy skontaktować się z punktem sprzedaży lub z firmą Intel, dzwoniąc do centrum obsługi klienta (ICS) w godzinach pracy. Podczas rozmowy konieczne będą (1) dane kontaktowe zgłaszającego; (2) dowód zakupu; (3) nazwa modelu i numer identyfikacyjny Produktu; (4) opis problemu i (5) dodatkowe informacje, w razie potrzeby.

 

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, wodego napisał:

Jak ktoś się nie brzydzi nowego procesora z dowodem zakupu, to może kupić za 1850zł.

 

Jak z gwarancją? Ano tak:

Należy skontaktować się z punktem sprzedaży lub z firmą Intel, dzwoniąc do centrum obsługi klienta (ICS) w godzinach pracy. Podczas rozmowy konieczne będą (1) dane kontaktowe zgłaszającego; (2) dowód zakupu; (3) nazwa modelu i numer identyfikacyjny Produktu; (4) opis problemu i (5) dodatkowe informacje, w razie potrzeby.

 

 

Prawda, dlatego cena do negocjacji ;).

Ok, zorientuje się w temacie jakieś potwierdzenia nabycia/dowodu zakupu ;).

7 godzin temu, jacekgothic napisał:

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

 

Nie można edytować postu więc dorzucę to tutaj:

 

Do sprzedania nowy, zapakowany procesor Intel Core i7-13700F. Komplet, nigdy nie otwierany. Brak dokumentu zakupu, gdyż jest to wygrana w konkursie. Gwarancja jest producenta do 15.03.2026 - sprawdzona na stronie intel po danych na opakowaniu (każdy sobie może sprawdzić - zrzut na ostatnim zdjęciu).

 

Specyfikacja pod linkiem:
https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/sku/230491/intel-core-i713700f-processor-30m-cache-up-to-5-20-ghz/specifications.html

 

Cena KupTeraz: 1800,00 PLN do negocjacji.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem za bardzo jak to teraz się odbywa, parę lat temu wygrałem w zawodach zegarek Casio, pan, który wręczał mi nagrodę oprócz niej podał mi małą kopertę i powiedział, że tam jest karta gwarancyjna i paragon na tą nagrodę, bo chyba organizator czy sponsorzy nie znaleźli tych rzeczy pod mostem albo nie dostali ich od bezdomnego :)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, malutkicud napisał:

Tak czy inaczej, nikt nie chce tego procka?

 

Nie za taką cenę. Ty chcesz 1700 bez dowodu zakupu, a nowy w x-kom jest za 1829. Jak dostaniesz za niego 1500 to będzie dobrze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, soda napisał:

 

Nie za taką cenę. Ty chcesz 1700 bez dowodu zakupu, a nowy w x-kom jest za 1829. Jak dostaniesz za niego 1500 to będzie dobrze.

 

Miesiąc temu w x-komie był za około 2000, więc 1700 wydaje się być ceną rozsądną, ale że rynek dość dynamicznie się zmienia rozumiem.

Chcesz go za 1500?

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, malutkicud napisał:

Chcesz go za 1500?

 

Ja nie, po prostu napisałem ile realnie możesz dostać. Ja bym go wystawił za 1500, żeby się nie bujać miesiąc ze sprzedażą, ale to Twoja sprawa, rób jak uważasz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...