Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1000zł


Recommended Posts

Witam, chciałem zapytać jakiej karty graficznej powinienem szukać do swoich podzespołów 

 

Aktualna karta graficzna: GTX 750Ti 2GB

Procesor: AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor             3.65 GHz

RAM: 16GB DDR4 - 2x8GB 

Zasilacz: 500W Be Quiet!  

Płyta główna: MSI B450 GAMING PLUS MAX (MS-7B86)

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, MiK napisał:

i5-3470 do tego procesora? 

Notki dawno nie aktualizowałem, teraz e3-1230v2. Tylko nie jest pytaniem "do jakiego proca" a "jaką grafikę" a nawiasem mówiąc i tak będę zmieniać platformę przy lepszej chwili, tylko teraz potrzebuję zmienić na coś mocniejszego w międzyczasie. 
 

5 godzin temu, domek napisał:

gtx 1080ti wersji mini i pograsz w 4K w ULTRA/UBER

Nvidia odpada, linux issues.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Tankersss napisał:

Nvidia odpada, linux issues.

Problem open-source czy jakość sterowników?

 

Na open-source nie mam rady, natomiast zamknięte sterowniki od zielonych po prostu pod linuxem działają bez najmniejszych problemów. Sterowniki do Intel ARC to dopiero tragedia :). Ogólnie jakość sterowników od zielonych jest wysoka, nie miałem żadnych problemów ani pod archem ani pod ubuntu. 

Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, Adames napisał:

Problem open-source czy jakość sterowników?

 

Na open-source nie mam rady, natomiast zamknięte sterowniki od zielonych po prostu pod linuxem działają bez najmniejszych problemów. Sterowniki do Intel ARC to dopiero tragedia :). Ogólnie jakość sterowników od zielonych jest wysoka, nie miałem żadnych problemów ani pod archem ani pod ubuntu. 

Teraz może lepiej, ale lata temu się od tego mocno odbiłem, a teraz tylko widzę jak żona ma problemy pod fedorą. 

A co do zakupu: Finalnie kupiłem lokalnie Powercolor RX 6600XT Fighter, głównie ze względu na wymiary, bo planuję wrzucić do Deskmeet x300.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...