Skocz do zawartości

vobis.pl stosunek do klientów


Recommended Posts

http://www.wykop.pl/link/838585/vobis-pl-ustawia-konkursy/

Tutaj wykop, w nim wszystko opisane jaki vobis.pl ma stosunek do klientów fanów. Jedno słowo na to zachowanie: SWOŁOCZ

Na razie jest 60 "wykopnięć" bardzo liczę na forumowiczów benchmark.pl (chociaż na kilka "wykopów")

Dodam, że przed dodaniem wykopu kontaktowałem się(próbowałem w zasadzie kontaktować bo odpisała tylko rzecznik prasowa) z działem obsługi/sekretariatem/rzecznikiem prasowym. Jednak przybrali oni strategię nabrania wody w usta. Jedynie rzecznik prasowa napisała coś w stylu: Nic nam nie udowodnisz gówniarzu.

Dodam jeszcze, że wstrzymywałem się z dodaniem tego wykopu ponad miesiąc, ale miarka się przebrała gdy usunięto moje posty i wyłączono możliwość dodawania postów. No błagam, toż to za komuny nie było czegoś takiego.

 

 

Jednak nasi dziadkowie mieli o co walczyć, teraz mogę wyrazić swoją opinię bez obawy, że ktoś z vobis.pl może skasować taki wykop czy jak podczas II WŚ/komuny wejść do domu i aresztować mnie i całą rodzinę.

Chwała poległym Powstańcom Warszawy!

Link to post
Share on other sites

@UP

Już niedługo :->

A co do praktyki Vobisu, cóż... Chamstwo i tyle. Wg mnie temu konkursowi powinien przyjrzeć się rzecznik ochrony konkurencji i konsumentów.

 

Próbowałem się kontaktować, ale tam jest masakra. Automatyczna odpowiedź i czekaj bracie do us@nej wiosny. :)

 

Ale jak ktoś ma kontakt, gdzie można w miarę szybko otrzymać odpowiedź to będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

Witam jeszcze raz. Mam taki pomysł, aby forumowicze wrzucili ten wykon na fanpage vobisu:

http://www.facebook.com/Vobispl?ref=ts

 

Ciekawe czy Was też zablokują za używanie "niecenzuralnego słownictwa".

Link to post
Share on other sites

Baurus - nie wygrałeś w konkursie i wylewasz swoje żale... na forum związanym z konkurencją Vobis :D

 

Nie mogę o Vobis złego słowa powiedzieć - kiedyś znalazłam błąd na ich stronie i napisałam maila. Odpowiedź dostałam po paru godzinach i w "nagrodę" Nortona Internet Security, który był wtedy wart prawie 200 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...