Skocz do zawartości

Dwa komputery do malej modernizacji


Recommended Posts

Witam oto mój komputer z roku 2006 postanowiłem go zaś uruchomić niesetny niema pary podzespołów

Komputer dla mamy;

-Powercolor Radeon X800GTO 256MB DDR

-AMD Athlon 64 3200+

-2x KINGSTON PC400 512MB HYPERX CL2

-GA-K8N-SLI

-DVD na ata

-Brak dysku-jaki kupić?

-Brak monitora-jaki kupić dobry a tani zastanawiam się nad Acer P196HQVB

-ModeCom MC-400 ATX 2.0

Co wymienić bo dało się na nim w coś pograć mam na to 200-300zł +monitor za 300zł max

 

O to mój komputer do grania z 2009.Pytanie Dla graczy czy jeszcze da sie na nim pograć przez 1-1.5 roku czy trzeba coś zmieniać)

- Intel Core 2 Duo E7200, 2533 MHz+SCYTHE MUGEN 2 REV

-Foxconn P35A-S

-pamięć-3x 1gb ocz i 1 2 gb Kingston

-Karta graficzna Sapphire Radeon HD 5770 512MB DDR5

-Dysk ST3500418AS ATA Device (500 GB, 7200 RPM, SATA-I)

-Dysk WDC WD5000AADS-00S9B0 ATA Device (465 GB, IDE)

-Napęd RW AD-5260S ATA Device

-Zasilacz OCz ModXstream PRO 700W

 

I będę potrzebował jaki tuner telewizyjni dodarcie jaki będzie dobry na tuner mam około 100-150zł z innej puli

Link to post
Share on other sites

Na tym pierwszym kompie nie pograsz w nic - nie opłaca sie go modernizować, a jeśli już to trzeba zacząć od zasilacza.

Monitory Acer to tania masówka - po kilku miesiącach będziesz miał wypalony ekran (mnóstwo wypalonych pixeli).

 

Ten drugi zestaw jest ok. i na pewno pograsz na nim we wszystko w najbliższym czasie (szkoda tylko, że nie podałeś rozdzielczości w jakiej grasz).

Link to post
Share on other sites

Rozdzielczość 1280x800 nieraz 1680 na 1050 a pierwszy zestaw chodzi mi jego podreperowanie nie muszą chodzić nowe gry byle by był dobry i nie nie spali bo on będzie chodził prawdo podobnie 24/7 bo ma służyć mamie jako komputer do pracy i pogrania np w simsy3 czy kala itp a co do monitora to dodarcie mi coś. 1 komputer zastąpi komputer z 1999 roku tam był procesor 1 GHZ i 1 gb ramu chyba i grafa 32 albo 64 mb

Link to post
Share on other sites

Lighting nie pier*** głupot, że monitory Acer to tania masówka, ja kupiłem 20" monitor Acer z błyszczącą matrycą ponad rok temu za 400zł i zero wypalonych pikseli... http://allegro.pl/promo-nowe-acer-lcd-18-5-p196hqvb-36mc-gw-fv-i1749128895.html ten monitor jest dobry za tą cenę. Myślę, że nie będziesz mieć z nim problemów. W tym 1 zestawie raczej nic za taką cenę nie zrobisz a jeżeli już to ja bym kupił http://allegro.pl/asus-geforce-9600gso-top-i1751331154.html bo na nim pograsz w takie simy czy coś a zasilacz starczy bo miałem podobny zestaw z tą kartą na 400 tracerze też dla matki był ale kupiła laptopa. A dysk to sam chyba dasz radę ogarnąć ;d ? A w tym drugim dobrze by było podkręcić proca...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...