Skocz do zawartości

[Wycena] płyta Biostar TA790GX A3+ socket AM3


Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o wycenę płyty Biostar TA790GX A3+, płyta używana z ważną gwarancją do 29.01.2013 , pełen komplet z oryginalnym pudełkiem i sterownikami, stan bardzo dobry (napisałbym idealny, ale wiadomo, że nie ma idealnych rzeczy), na całej powierzchni płyty, kondensatory polimerowe, żadnych uszkodzeń czy innych wad ukrytych, na tej płycie bez problemu odblokowałem rdzenie i L3 w kilku procesorach, takich jak Athlon II X3 425-445 oraz Phenom II X2 555 jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na PW.

 

Opis płyty http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/content.php?S_ID=395

 

http://img402.imageshack.us/img402/3519/b450240005.jpg

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jak Ci aukcja pójdzie, oczywiście życzę Ci dobrej sprzedaży, może znajdzie się jakiś chętny. Szkoda tylko że nie ma nowych biosów.

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jak Ci aukcja pójdzie, oczywiście życzę Ci dobrej sprzedaży, może znajdzie się jakiś chętny. Szkoda tylko że nie ma nowych biosów.

 

Zobaczymy jak mi aukcja pójdzie, póki co 3 osoby obserwują, jak nikt nie kupi to nie będę miał żalu, bo to świetna płyta.
Link to post
Share on other sites

Ale przecież nie kupicie tej płyty, więc po co się udzielacie? ja już zasięgnąłem potrzebnych informacji i wasze wypowiedzi są tutaj zbędne. oczywiście najlepiej jakbym oddal płytę za darmo to byście się rzucili jak wściekłe wygłodzone psy na nią... ale tak to nie nie, nie kupiłbym jej..., takie to forum, że same 10-13 latki tutaj siedzą. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez headshoot
Link to post
Share on other sites

Uważaj kolego na słowa, po co zakładałeś temat skoro wszystko wiesz najlepiej?? :sciana::wariat:

 

Ty, kolego, nie tym tonem, kto ty jesteś tutaj co? za experta się robisz? bo mnie bawią twoje wypowiedzi, idź gdzie indziej nabijaj posty. Założyłem temat po to zebrać potrzebne mi informacje i co potrzebowałem to już mam, drażnią mnie wasze wypowiedzi nic już nie wnoszące do tematu, bo jest on nie aktualny, a ty system , widzę, że w każdym temacie robisz się za experta a przy tym kretyna z siebie, co ty masz jakieś problemy z sobą? przecież ja wiem tyle co ty i może więcej, nie musisz się tu już udzielać. jak chcecie to se kupcie gigabite'y, asus'y itp. nikogo nie namawiam do zakupu, płyta jest na aukcji, można sobie obejrzeć. Edytowane przez headshoot
Link to post
Share on other sites

:o przerażenie mnie ogarneło. :D

powiedziałbym coś ale już nie chce mi się, osłabiłeś mnie trochę, żyj w swoim świecie, ciekawe czy ktoś Cię lubi na co dzień??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...