Skocz do zawartości

Zamulający zacinający się komputer podczas aktualizacji gier, lub ściągania plików z internetu.


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

Jednak problem z dyskami trwa nadal, ogólnie rzecz biorąc to problem wygląda tak że raz się zacina a raz nie tak jakby dochodziło do jakiegoś "spięcia" czasami a czasami jest normalnie. Dodam również że problem z zacinaniem występuje też w samym windows nawet jak nic nie ściągam. Używałem dodatkowo tego poradnika.

https://www.download.net.pl/100-uzycie-dysku-w-windowsie-jak-to-naprawic/n/4311/

 

Po zrobieni wszystkiego problem i tak występował.

Odłączyłem kabel sata od hdd ale problem dalej występował na ssd wraz z windowsem, teraz pisząc ten temat działa normalnie ale pewnie nie na długo, zauważyłem również że gry mają problem z wczytywaniem tekstur, jest spore opóźnienie. Co dalej robić ?, może problem jest gdzieś z zasilaczem ?. Czy instalacja windowsa na nowo by coś dała ?, ogólnie to wcześniej miałem windowsa 10 i przeskoczyłem bez czystej instalacji na windows 11. Kable wymieniłem na całkiem nowe. Ogólnie to hhd tune pokazuje mi na dysku hdd coś takiego, ale co z tego skoro wymieniłem ten kabel i też odłączyłem sam dysk hdd ale ssd z windowsem dalej źle działał. Dodałem również szybkości w crystaldisk.

1559217665_Zrzutekranu2023-04-09214937.png.a74a1d96d2feb0dedfa19c3982977342.png

Zrzut ekranu 2023-04-09 214113.png

Zrzut ekranu 2023-04-09 214234.png

Edytowane przez xylom
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...