Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak i w miedzyczasie zrobi 20 updatow biosu i wogle, multijumper juz mial 12 a to nie koniec, ja bym juz wolal Asrocka, z nimi przynajmniej nie ma tylu problemow, a do krecenia na DFI to trzeba eksperta i duzo samoaparcia wiec raczej bede ta plyte odradzal AMEN

Link to post
Share on other sites

Propozycji zestawów było już sporo więc nie będę próbował wymyślać koła od nowa tylko dorzucę swoje 3 grosze:

Skoro nie planujesz OC to daruj sobie:

1. chłodzenie cieczą (kompletnie nieopłacalne a przy dobrym doborze wentyli też można złożyć w miarę cichego kompa),

2. High endowe ramy, których przewaga nad standardowymi objawia się głównie w postaci potencjału OC,

3. Przesadnie drogie płyty główne (choć z drugiej strony chcesz mieć możliwość podłączenie 2 kart graficznych, więc budżetowe konstrukcje odpadają)

Co do płyt DFI to nie wiem ile z odradzających je osób faktycznie miało z nimi kontakt. Mam Lan Party DK 790FX i podkręcanie odbywa się podobnie jak na innych płytach, przecież zasady pozostają te same. Natomiast DFI to synonim dobrego OC i na pewno nie zawiedziesz się na jej możliwościach.

No i grzechem byłoby wkładanie nowego sprzętu do jakieś starej i nienadającej się do tego obudowy. Dobra buda to dobre chłodzenie podzespołów, dużo miejsca na wydajne radiatory i kilka wiatraków, według mnie nie warto na niej oszczędzać.

Link to post
Share on other sites

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3501&p=4

http://www.tweaktown.com/reviews/1768/l ... ndex3.html

 

bierz pod uwage ze kazda z dwu gtx 260 jeszcze sie mocno podkreca bez wiekszego problemu stosunkowo znacznie wyzej niz 285 o 295 to lepiej nie wspominac

 

prostym przelicznikiem wydajnosci jest ilosc danych jednostek rop/tu/sp razy zegar

dla gtx260 razy 700

dla gtx295 razy 600

 

295

rop 56x600=33600

tu 160x600=96000

sp 480x600=288000

 

2x260

rop 56x700=39000

tu 144x700=100800

sp 432x700=300400

 

pamiec dla gtx260 bez porownania na plus

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...