Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej wygrałem ostatnio płytę główną i zastanawiam się co zrobić. Model płyty głównej to Gigabyte G1. Assasin.

Obecnie posiadam taki sprzęt

Gigabyte GA EP35-DS3P

Q6600 @3.0(moge wiecej powyzej 3.6 ale raczej nie potrzebne mi) Mugen II

2 razy 2gb OCZ Memory SLI READY 800mhz

GTX 260 216SP 896mb PALIT

Zasilacz Sapphire Pure 625W

Obudowa: Cooler Master Haf-x

Oryginalna Vista Business OEM 64Bits. :)))

 

 

Dysk 500gb Seagate, napęd :)

 

I pytanie do was, sprzedalibyście moją płytę głowna z procesorem i ramami i kupili i7 + ramy?

Czy raczej sprzedawali tego Assasina. Mam duży dylemat.

 

Pozdrawiam

PS. Za sensowne odpowiedzi plusy! :)

Link to post
Share on other sites

masz jakiś talent do wygrywania, sprzedaj tę płytę, gtx260 także i kup 6950 lub 560TI.

 

napisz na priv gdzie ja też mogę coś wygrać :D

Link to post
Share on other sites

masz jakiś talent do wygrywania, sprzedaj tę płytę, gtx260 także i kup 6950 lub 560TI.

 

napisz na priv gdzie ja też mogę coś wygrać :D

 

Facebook. :) Ale teraz za dużo tej hołoty się tam pojawiło. A zamiast kreatywności wybierane są np. gówniane wierszyki. :)

Tutaj tego laptoka wygrałem w konkursie Intel'a, a co tam zrobię krypto reklamę ;)

http://www.facebook.com/note.php?note_id=170832362941692

 

A tutaj dość lajtowa recenzja napisana przeze mnie:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=237897579568503

Taka miała być, w końcu 97% fanów to ludzie, którzy nie bardzo znają się na sprzęcie. :)

Link to post
Share on other sites

Q6600 to dobry procesor jeśli weźmiemy pod uwagę OC. Uważam że bezsensem byłoby go sprzedawać skoro masz przyzwoitą płytę i 4gb ramu. Najrozsądniejszym ruchem byłaby wymiana grafiki, sam miałem 260 i działała jak należy lecz jej czas powoli się kończy.560Ti lub 6950 będzie dobrym wyborem lub wyżej :D . Ewentualnie możesz poczekać na LGA2011 i wetedy zmienić wszystko za jednym zamachem

Link to post
Share on other sites

Albo sprzedaj laptopa i płytę bo za w następnym roku na pewno stanieją i mniej będzię się opłacało sprzedawać. I zarobioną kase sobie zostaw i ja wyjdą Ivy Bridge i gtx 6xx oraz radki 7xxx wtedy kup cały nowy zestaw. To chyba będzie najlepsza opcja.

 

Tak chyba wlaśnie zrobię, chociaż szkoda. Bo to się zawsze morda uśmiechnie jak spojrzy na komputerek. :) (wygrany sprzęt)

 

Hej a co myślicie o modelu Xeon e5645 6 rdzeni Intela za nieduże pieniążki. :)

Orientuje się ktoś może jak się ten Xeon podkręca? :)

PS. Chyba założe osobny wątek, niech się zawodowcy wypowiedzą. :)

Edytowane przez Baurus
Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się tego Xenon'a. Podstawka 1366, która jak wcześniej wspomnieli nie ma przyszłości. Teraz tylko 1155, bo raczej jest najlepsza teraz i jeszcze wyjdą na nią nowe procesory. Wgl. i tak nie wykorzystasz 6 rdzeni, chyba, że zajmujesz się tam czymś profesjonalnie. Były gdzieś tutaj testy jak w grach 6 rdzeniowce dostawały po du**e od 2500k w grach.

Edytowane przez adson993
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...