Skocz do zawartości

Zakup Rtx 3060 8 GB Ti jakiej firmy


Recommended Posts

wróćmy do tematu zadałem pytanie odnośnie RTX 3060 8GB TI , oglądałem filmiki na Yt i czytałem opinie,porównania i z tego co się doczytałem Gigabyte Eagle jest najlepsza w porównaniu z Msi,Palitem,Gainwardem,Zotac, i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda.Oraz w czym lepszy jest ten Asus TUF tylko podkręceniem ? i DDR6X ? bo te DDRY z X ponoć ostro przereklamowane ;)

Edytowane przez mateeeo1985
Link to post
Share on other sites
W dniu 8.03.2023 o 23:11, mateeeo1985 napisał:

wróćmy do tematu zadałem pytanie odnośnie RTX 3060 8GB TI , oglądałem filmiki na Yt i czytałem opinie,porównania i z tego co się doczytałem Gigabyte Eagle jest najlepsza w porównaniu z Msi,Palitem,Gainwardem,Zotac, i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda.Oraz w czym lepszy jest ten Asus TUF tylko podkręceniem ? i DDR6X ? bo te DDRY z X ponoć ostro przereklamowane ;)

Skoro ważniejsze są dla Ciebie opinie w sklepach  i na yt to co tu robisz?

Edytowane przez ODIN85
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak Ci nie zależy na ciszy to najlepsza wg mnie z tych z 2 wentylatorami to Gainward Ghost - miałem i opinie w necie są podobne:

rtx-3060-ti-eagle-oc-vs-ghost-oc.jpg?res

 

Jak chcesz ciszy / lepszych temperatur bierz dowolną wersje z 3 wentylatorami np tego tufa, Gigabyte gaming OC tez będzie dobry, jak 6x nie będzie droższy to można brać.

Ale to średnio 1/2% różnicy, maks 3-5%:
https://ithardware.pl/testyirecenzje/geforce_rtx_3060_ti_gddr6x_test_recenzja_opinia-25300-12.html

Edytowane przez wrobel_krk
Link to post
Share on other sites

Zapytam tutaj może mi ktoś udzieli rady.
Rozglądam się za grafika pod nowy zestaw i chciałem celować w 3060 lub 3060ti używana.
Zainteresowała mnie na tę chwilę Gainward RTX 3060 GHOST 12GB za 1579zł nowy.
Znalazłem jeszcze używanego RTX3060ti eagle z gwarancją do listopada 2024 za 1400zł i zastanawiam się czy to by była dobra opcja?
Jak myślicie?


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...