Skocz do zawartości

Listwa antyprzepięciowa z pilotem.


Recommended Posts

Witam!

Poszukuję listwy antyprzepięciowej z pilotem bezprzewodowym-mam już dość nurkowania za szafkami i wyłączania jej (wystarczy 4-5 gniazd). Najlepiej jakby każde z nich można było wyłączyć osobno, choć nie jest to zbyt istotne. Natknąłem się na taki oto cuda:

http://www.euro.com.pl/przedluzacze-sieciowe/opinie-belkin-bg108000ca-filtr-antyprzepieciowy.bhtml#opinie

Ta trochę za droga i ma za dużo gniazd z czego dwa są nie obsługiwane przez pilota.

i takie cuś:

http://www.komputronik.pl/product/81137/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Listwa_TRACER_Wireless_Remote_Power_Control_3_m.html

ta bardziej mi odpowiada cenowo.

Może Ktoś miał okazję obcować z podobnym sprzętem lub może coś więcej powiedzieć (chodzi mi o awaryjność) lub poleci inny produkt.

Dzięki!

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Nie znającym się ,radzę się nie udzielać.

Miałem kiedyś tanią listwę z zabezpieczeniami i spaliła mój sprzęt wart coprawda ok 380 zł , ale jednak i nie odzyskałem pełnej kwoty z gwarancji.

 

Co do listw polecam Belkin BG108000CA sam się na nią szykuję :)

Link to post
Share on other sites

Robert2137 - nie chce mi się pisać wywodów na temat: po co mi jest listwa z pilotem... a tak na marginesie Twoja wypowiedź nie wnosi nic konstruktywnego w tym temacie...

 

Patrick. - i tu się mylisz, troszkę czytałem na temat takich urządzeń i wiem, że czasami bywają problemy ze sterowaniem wireless...

 

Na razie stawiam na Belkin'a ponieważ Tracer zbiera wiele niechwalebnych opinii - tylko ta cena mnie troszkę odstrasza... a mi potzrebne dwie sztuki takiego "cuda". Co do produktu firmy Lestr - niestety nie posiada on sterowania za pomocą pilota...

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...