Skocz do zawartości

Monitor do Gire 24 cale


Recommended Posts

16:9 czy 16:10??, jeśli 16:9 to proponuję Ci Benq 2420HDBL, niski czas reakcji i ładna obudowa itd kupisz go za jakieś 550zł a resztę na piwko, ew na coś innego :D

Link to post
Share on other sites

Czyli najlepszym wyborem , do gier , był by ten monitor??

 

 

 

Czy różnica między 24 a 23" jest znacząco widoczna??

Czas reakcji ma aż 8s. Czy w FPS'ach będzie to bardzo widoczne.

np. w tamtej iiyamie jest tylko 2ms.

 

Chodzi mi o to aby wszystko było ładnie. Nie musi być ISP. Grałem na LG Flatronie* 22" i wszystko wyglądało okey. Monitor z przed 2 lat. Więc czy na tym "Taniutkim" BENQ z serii G24 nie był by dobrym wyborem ????

Kosztuje mniej niż 600zł

Edytowane przez tyndramare
Link to post
Share on other sites

Czyli najlepszym wyborem , do gier , był by ten monitor??

 

 

 

Czy różnica między 24 a 23" jest znacząco widoczna??

Czas reakcji ma aż 8s. Czy w FPS'ach będzie to bardzo widoczne.

np. w tamtej iiyamie jest tylko 2ms.

 

Chodzi mi o to aby wszystko było ładnie. Nie musi być ISP. Grałem na LG Flatronie* 22" i wszystko wyglądało okey. Monitor z przed 2 lat. Więc czy na tym "Taniutkim" BENQ z serii G24 nie był by dobrym wyborem ????

Kosztuje mniej niż 600zł

 

oczywiście że jest widoczna, w końcu to większy ekran

czas reakcji jest w tym monitorze bez zarzutów, świetny do FPSów

iiyama w ma prawie 2 razy większy czasu reakcji White to Black, lecz jest on i tak na tyle krótki że niewidoczny.

nie martw się posiadam u2311h i nie ma żadnego opóźnienia, czas reacji White to Black (maksymalny) wynosi ok. 12ms, iiyama ma ok. 20ms, mój poprzedni dell miał ok. 45ms i to było widoczne, 20ms i mniej jest niewidoczne dla człowieka.

Możesz brać zarówno iiyama e2473hds jak i dell u2311h, oba monitory zbierają genialne recenzje i nadają się świetnie do gier. Ja posiadam u2311h, lecz gdybym dzisiaj kupował chyba wziąłbym iiyame ze względu na większy ekran i większą ilość złącz.

Benq jest bardzo dobrym wyborem w swojej cenie, lecz jest to trochę niższa półka cenowa, gdzie jakość obrazu nie jest tak dobra.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...