Skocz do zawartości

Telewizor do 5000zł


Recommended Posts

Witam,

chcę kupić telewizor do 5000zł 50"+.

Zastanawiam się nad technologią 3d lecz nie wiem czy jest sens.

Mam też pytanie czy jak zakupie telewizor 3d fhd led to czy musze zmieniać antene i dekoder?

Edytowane przez energy16
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Co do TV to nie jestem specem. Ale jeśli chodzi o 3d to ja bym sobie tym głowy nie zawracał. W piątek byłem w jakimś Saturnie czy czymś takim i sobie tak oglądałem przez te okulary i efekt jest dziwny... jak bym oglądał taką papierową rozkładankę w akwarium :) No i do tego okulary na kablu. Ale wielu osobom się to podoba. Tak więc kwestia indywidualna. Może przejdź się do jakiegoś dużego sklepu i pooglądaj na żywo i zdecyduj czy warto to brać czy nie. Ja bym do tego w życiu nie dopłacił, chyba ze by w standardzie było ale chyba sprzęty z 3d są droższe.

Link to post
Share on other sites

Co do TV to nie jestem specem. Ale jeśli chodzi o 3d to ja bym sobie tym głowy nie zawracał. W piątek byłem w jakimś Saturnie czy czymś takim i sobie tak oglądałem przez te okulary i efekt jest dziwny... jak bym oglądał taką papierową rozkładankę w akwarium :) No i do tego okulary na kablu. Ale wielu osobom się to podoba. Tak więc kwestia indywidualna. Może przejdź się do jakiegoś dużego sklepu i pooglądaj na żywo i zdecyduj czy warto to brać czy nie. Ja bym do tego w życiu nie dopłacił, chyba ze by w standardzie było ale chyba sprzęty z 3d są droższe.

 

Te okulary na kablu są tylko po to byś ich czasem nie zwinął .

Ja proponuję poczekać z 3D, albo dozbierać gotówki i kupić Panasonic VT30.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszystko też zależy w jakim pomieszczeniu masz TV. Bo wg. odległości w jakiej siedzisz od ekranu określa się jaki może być wielki. Ja bardzo długo wybierałem TV jaki kupić i zdecydowałem się na Philips 8605

Jeśli masz go gdzieś blisko okna to może troszke denerwować może to że odbija się w nim sporo rzeczy ale mnie to nie przeszkadza bo oglądam tylko wieczorami. Nie jest to aż tak uciążliwe. Możesz do niego dokupić urządzenie dzięku któremu bedzie tez 3D. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie bo nie trzeba od razu płacić za coś z czego teraz bym nie korzystał. Pozatym technologia 3D w TV bardzo raczkuje jeszcze więc poważnie bym sie zastanowił czy jest sens w to pakować pieniądze.

Co do tego TV Sony Bravia ma troszke lepszy procesor graficzny ale różnica jest nieznaczna a philipsy maja Ambilight

który daje naprawde niepawdopodobny efekt przy filmach w dobrej jakości :)

Ja z mojego TV jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od naszego wzroku. Kupując telewizor 3D musimy go KONIECZNIE sprawdzić czy te 3D działa jak powinno. Jedni widzą głębie, inni jej nie widzą wcale, innych męczy innych nie. Są nawet osoby co w ogóle nie widzą 3D nawet jak mają okulary na nosie, np. Johny Deep, który zapytany o Piratów z Karaibów 3D stwierdził że ma wadę i nie widzi wcale 3D.

Podobnie jest z HD i full HD, jedni widzą różnice inni nie, nawet jak oglądają z zalecanej odległości, więc każdy sam musi się przekonać czy warto w to pakować pieniądze czy nie.

Link to post
Share on other sites

Zdania są podzielone, ale wg mnie decydując się na zakup nowego telewizora warto zainwestować w dodatkowe funkcje i możliwości. TV kupujesz na kilka lat, więc lepiej wybrać coś nowszego, tym bardziej, że technologia zmienia się z dnia na dzień i co byś nie kupił to za moment wyjdzie coś nowszego. Sprawdzałeś jak sobie radzą takie trójwymiarowe telewizory?

Link to post
Share on other sites

Ja mimo wszystko poczekałbym na rozwój. Coraz silniej promowana jest pasywna technologia 3D, która na pewno wyprze aktywną.

 

Ja się pod tym zdecydowanie podpisuje. Wiadomo jeśli komuś zależy to ok ale na chwile obecną ta technologia jest droga(mówię o czymś co można zbliżyć do obrazu 3D) i niedopracowana. Wiec albo poczekać z kupnem albo kupić w tej cenie coś naprawdę powalającego a bez 3D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...