Skocz do zawartości

kod błędu: 0xc0000001 - Odzyskiwanie Komputer nie może prawidłowo się uruchomić


Recommended Posts

Witam. Próbowałem sformatować Windows10 za pomocą opcji systemowej Windows, a dokładniej "resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego" lecz pod sam koniec wyskoczył komunikat, że nie można tego zrobić i albo sam komputer się zresetował, albo ja go zresetowałem(nie pamietam do konca) i niestety tylko BlueScreen. Pierwszy wyskakuje(opisze to nizej). Wyskakuje to trzy, cztery razy i przy kazdym jednym razie resetuje się komputer. (Wysyłam w załączniku zdjęcia z tego)


:(
Twoje urządzenie napotkało problem i wymaga ponownego uruchomienia. Komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie.
Aby uzyskać więcej informacji o tym problemie i możliwych rozwiązaniach, odwiedź stronę https://www.windows.com/stopcode
Gdy skontaktujesz z pomocą techniczne poda, te informace


Następnie po tych trzech, czterech razach wyskakuje mi to (rownież zdjęcia w załącznikach). Czego nie klikne (f8 esc czy cos innego) to komputer się resetuje.

Odzyskiwanie
Komputer nie może prawidłowo się uruchomić
Po wielu próbach nie udało się uruchomić systemu operacyjnego na komputerze, więc wymaga on naprawy.
Kod błędu: 0xc0000001
Użyj narzędzi odzyskiwania. Jeśli nie masz żadnych nośników instalacyjnych (takich jak dyski lub urządzenia USB), skontaktuj się z administratorem komputera lub producentem komputera/urządzenia.
Naciśnij klawisz Enter w celu ponowienia próby
Naciśnij F1, aby wejść do Środowiska odzyskiwania systemu Naciśnij klawisz F8, aby uzyskać dostęp do ustawień uruchamiania Naciśnij klawisz Esc w celu przejścia do ustawień oprogramowania układowego UEFI


A więc tak. Z rzeczy które robiłem to próbowałem przeinstalowac windowsa z pendriva ale w ogóle nie włącza się się te okienko instalacji tylko wyskakuje pierwszy błąd tyle, ze po angielsku. Nie da się włączyć trybu awaryjnego. Próbowałem podłączyć inne dyski z innych PC (SATA) to nie mogłem ustawić ich jako głównych, pomimo, że były podłączone. Przepinałem ram, odpinałem dysk. Robiłem juz chyba wszystko.


Płyta główna GigaByte B660M DS3H AX DDR4
Procesor Intel Core i5 12400F
Ram G.SKILL 16gb (2X8) 3200MHZ CL16 Aegis
Dysk Lexar 1TB M.2 PCIe NVMe NM620
Karta graficzna RX 570 Nitro Sapphire 4gb

2.jpg

1.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...