Skocz do zawartości

Szukam kumatego komputerowca/moddera z Lublina i okolic


Recommended Posts

Cześć, szukam z Lublina i okolic kogoś, kto zna sie na laptopach trochę lepiej jest w tym ponadprzeciętny.

 

Sprawa niby prosta bo chodzi o przełożenie touchpada,baterii wbudowanej i zmianę past na honeywell w thinkpadzie t480 a potem inne rzeczy też w tym laptopie.

 

Szukam kogoś ze smykałką i w przystępnej cenie bo jak widziałem jak przysłowiony informatyk z serwisu robi różne rzeczy i wygląda jakby miał dwie lewe ręce, zatrzaski przeżywają katusze to wolę znaleźć kogoś,kto ma smykałkę i wyczucie w dłoniach.

Link to post
Share on other sites

W serwisach to nawet 21 palec mają lewy dlatego strach tam cokolwiek zanosić :D 

W Lublinie znam sklep Arrakis w Olimpie gośc tam prowadzacy serwis jest naprawde spoko. Nigdy nie miałem żadnych pretensji i zarzutów. Zawsze jak odbierałem czy PC, czy laptopa to widac było, że to kocha, ale ile bierze po pandemii nie wiem bo ostatnio byłem przed pandemią tam, za wymiane pasty w staruchu Lenovo, nioe pamiętam modelu, wział stóweczke.

DoVico to tylko desperaci chodza. Zepsuli mi 3 komputery i sądem grozili, ze ich oskarżam. Za trzecim razem nie wytrzymałem i zawiozłem im płyte z procesorem i ramem bo to było kupione u nich i powiedziałem zabierzcie to sobie bo inaczej nie wytrzymam. Kupiłem w Arrakis, wszystko cacy, wypieszczone, aż z przyjemnością było dac 20 zł napiwku.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Arnold napisał:

W serwisach to nawet 21 palec mają lewy dlatego strach tam cokolwiek zanosić :D 

W Lublinie znam sklep Arrakis w Olimpie gośc tam prowadzacy serwis jest naprawde spoko. Nigdy nie miałem żadnych pretensji i zarzutów. Zawsze jak odbierałem czy PC, czy laptopa to widac było, że to kocha, ale ile bierze po pandemii nie wiem bo ostatnio byłem przed pandemią tam, za wymiane pasty w staruchu Lenovo, nioe pamiętam modelu, wział stóweczke.

DoVico to tylko desperaci chodza. Zepsuli mi 3 komputery i sądem grozili, ze ich oskarżam. Za trzecim razem nie wytrzymałem i zawiozłem im płyte z procesorem i ramem bo to było kupione u nich i powiedziałem zabierzcie to sobie bo inaczej nie wytrzymam. Kupiłem w Arrakis, wszystko cacy, wypieszczone, aż z przyjemnością było dac 20 zł napiwku.

Dzieki za odpowiedź.

A poza Arrakisem znasz kogoś prywatnego/serwis ,który też zna się na rzeczy?

Link to post
Share on other sites

Ten model łatwo się rozbiera, można to ogarnąć spokojnie samemu, trzeba tylko spokojnie i delikatnie podważać. Kupiłem sobie zestaw narzędzi do laptopa za ~30 zł i daje radę, plastiki są miękkie, ale za to nie kaleczą obudów

 

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, under555 napisał:

Dzieki za odpowiedź.

A poza Arrakisem znasz kogoś prywatnego/serwis ,który też zna się na rzeczy?

Nie. Nie szukam takich bo to już trzeba kogoś znać. Ktoś taki moze ci wbrew pozorom wiecej szkód na robić. Trzeba komuś ufac bo to, ze tobie sie brat, czyprzyjaciel postara nie oznacza, że obcemu tez :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...