Skocz do zawartości

Który z tych czterech telefonów posłuży najdłużej


Recommended Posts

Witam

od kilku tygodni zastanawiam sie nad zakupem smartfonu. Nigdy nie kupowałem nowego bo zawsze dostawałem spadkowy po dziewczynie. 

Zależy mi na dobrych zdjęciach i na tym żeby za te 4-5lat dalej działał a nie wieszał się co chwilę. Nie jestem jakim maniakiem używania telefonu przez cały dzień i nie zmieniam go co 2 lata tylko używam go tak długo aż sam zaczyna odmawiać posłuszeństwa.

Po długich namysłach padło na te modele:

 

- samsung a53

- realme gt master edition

- oppo reno 5

- xiaomi note 10 pro. ( chociaż tutaj trochę sie naczytałem ze to masówka i najbardziej chiński ze wszystkich chińskich telefonów)

 

 

Link to post
Share on other sites
  • BlackCoffe zmienił tytuł na Który z tych czterech telefonów posłuży najdłużej

Też tak myślałem ale jak byłem w 5 czy 6 salonach i prosiłem o trzy propozycje to padały różne firmy ale zawsze był tam model a53. 

Zastanawiam się nad nim bo na lepszy aparat, ekran, baterie, wodoszczelność ale chyba gorszy procesor. Nie znam się i nie wiem co brać :co:

Link to post
Share on other sites
W dniu 25.01.2023 o 09:32, papkin85 napisał:

A Co powiecie na temat Samsunga. W każdym salonie RTV jakim byłem polecają go. Jakie ma wady w porównaniu z realmi

Polecają bo jeżeli wierzyć temu co pisali na XDA forum to Samsung ma jakieś 40% niesprzedanych telefonów na półkach.

To nie jest zły telefon ale trochę za drogi w stosunku do tego co oferuje 

Ceny poszły po COVID do góry na tyle że nic nie jest teraz godnego uwagi ja sam kupiłem w 2019 OnePlus 7 za tyle co kosztują teraz  te 4 wymienione telefony i tak sobie siedzę na nim aż coś wyjdzie wartego zmiany 

Jednym słowem lipa. 

Wiesz jak zdarta płyta mogę ci jedynie zaproponować żebyś dopłacił do s20 nowego z jakiś niedobitków w markecie po 1900 chodzą i na bank przeżyje 5 lat 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...