Skocz do zawartości

Nie mogę okiełznać temperatury procka - gdzie jest problem?


Recommended Posts

  • BlackCoffe zmienił tytuł na Nie mogę okiełznać temperatury procka - gdzie jest problem?
2 godziny temu, Manesco napisał:

Według BIOSu: PUMP1 2094RPM. Więc niby chodzi.

Bios może pokazywać obroty , pompka chodzi ale czy wirnik się obraca ? wirnik jest na metalowym trzpieniu on może zapierdzielać te obroty, ale wirnik jak nie trzyma się trzpienia (odkleił, obluzował się, lub zaklinował) to może być taki efekt.

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Han44 napisał:

Bios może pokazywać obroty , pompka chodzi ale czy wirnik się obraca ? wirnik jest na metalowym trzpieniu on może zapierdzielać te obroty, ale wirnik jak nie trzyma się trzpienia (odkleił, obluzował się, lub zaklinował) to może być taki efekt.

Prawdopodobnie stało się tak jak napisałeś. Po wymianie na chłodzenie powietrzne problem zniknął. Wodne już po gwarancji. Co mogę ewentualnie zrobić by przywrócić mu życie?

20230124_134739_HDRv1.jpg

Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Manesco napisał:

Prawdopodobnie stało się tak jak napisałeś. Po wymianie na chłodzenie powietrzne problem zniknął. Wodne już po gwarancji. Co mogę ewentualnie zrobić by przywrócić mu życie?

Nie wiem jak w Twoim  AiO ja w swoim mogę uzupełniać , wymieniać płyn i czyścić blok oraz pompkę co niedawno robiłem, jęśli możeśż odkęcić blok i spr. jaka pompka i czy jest taka w ofercie to tylko to Ci zostało ale myślę że to AiO nie jest rozbieralne , może się mylę .Napisz do SPC chwalą się podobno servicem pogwarancyjnym, dowiedz się czy blokopompa jest otwierana i czy jest dostępna pompka , wymiana nie jest trudna przeczyścisz chłodnicę dasz nowy płyn i może coś z tego będzie.To zdjęcie budy jest odwrócone ? Jeśli tak to masz filmik jak powinny być węże od AiO umiejscowione .

 

Edytowane przez Han44
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...