Skocz do zawartości

Pomoc w złożeniu zestawu do komputera


Recommended Posts

Sprawa wygląda tak:) Bardzo lubię dobry dźwięk ale mało sie na tym znam. Nie chodzi mi o idealne odwzorowanie brzmienia gitary jak na PRO sprzęcie. Ale też celuje w coś znacznie wyżej niż odgłosy zintegrowanej karty dźwiękowej z plastikowymi głośnikami.

 

Nagłośnienie będzie podłączone do komputera i tu wchodzą małe "ALE" - ponieważ szukam czegoś 5.1 ( lubie efekt w filmach i grach) a nie po prostu 2 dobrze brzmiących głosników. Myślałem nad "SW-HF 5.1 6000 Home Theater Genius" ale wyczytałem ze tak naparwde muzyka słabo brzmi. Czysto komputerowych (lepszych) duzo nie zostało, a kupując zestw kina domowego wydaje mi się ze strasznie rpzepłacam za odtwarzacz itd które nie są mi potrzbne. Chciałbym coś o jakości i mocy kina domowego za 1200zł.

 

Ale że bez odtwarzaczy - chciałbym wydac okolo 700zł na same głosniki ( Sporo jest tez sprzętu uzywanego w okazyjnych cenach ale nie wiem na co polować)

 

Jeżeli chodzi o kartę dzwiękową to czy też możecie polecić coś co W PEŁNIE WSPÓŁGRA z Win 7 - bez kombinowania?

Czytałem trochę o Sound Blaster X-Fi XtremeGamer PCI - Zachęcający mocny procek co dodtkowo odciąża w grach. Ale tu też wydaje mi sie trochę przepłacać za bajer do gier ( na zasadzie "technologieX-Fi CMSS-3D oraz EAX, zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny w zwykłych słuchawkach stereo" )...

a ja chce po prostu dobry dzwięk:)

Link to post
Share on other sites

Xtreme Gamer - ten Creative był dobry do czasu, do czasu kiedy wyszły Xonary od ASUS'a. Sam w zeszłym roku [2 lata temu?] miałem dylemat. Mam Xonara DS i jestem zadowolony max. Nie chodzi tu o reklamę części które mam tylko o fakt, że też się tak samo zastanawiałem. Do tego mam głośniki tak jak w podpisie, a kolega ma tą samą dźwiękówkę i do tego porządne głośniczki B&W z wieżą Yamahy i na prawdę ładnie grają :)

Link to post
Share on other sites

Twoja karta jest o wiele tańsza to fajnie - dzięki bardzo. Jezli dobra to ja kupię a powiedz jak z WIn 7?

Chociaż wyczytałem ze powinno byc oki:) "Kartę cechować ma też system DX GX 2.5 zapewniający obsługę rozszerzeń EAX w grach pod kontrolą systemów Windows Vista i 7."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...