Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, piszę z zapytaniem gdyż chce już wymienić starego dobrego i7 3770k na coś nowego. Wybór padł na 12400f,  ale za 300zl więcej mogę mieć 12600k, i tu moje pytanie czy wydajnosciowo jest warty 300zl doplaty? Uzytkowanie standardowe - gry + programy .z gory dzieki za info

Link to post
Share on other sites

Nastąpiła u mnie gwałtowna zmiana z przeznaczeniem funduszy I muszę zmienić trochę kierunek.

 

Chciałem zapytać czy ryzen 3600 + jakieś mobo b450 wystarczy do Cs go oraz do Warzone?

Aktualnie moja i7 3770k w cs niby daje te 200 w skokach 300fps Ale podczas większej akcji spadki do 55-60fps dla są już tak irytujące że chciałbym zmienić, Warzone nieststy tu już jest ogólnie 60-70fps ze spadkami do 27fps więc prawie niegrywalnie. I tu moje pytanie czy ryzen 3600 da radę do tych gier w sensie żeby nie było tych spadków w CS GO I Warzone? Czy niestety przeczekać I kupić coś lepszego? Pokroju minimum ryzen 5600?/12400f/12600k?

 

Karta to RX 5700. Z góry dzięki za info:)

 

P.S. Chodzi mi o używki z gwarancją np. z olx

Edytowane przez Doherty
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Doherty napisał:

Chciałem zapytać czy ryzen 3600 + jakieś mobo b450 wystarczy do Cs go oraz do Warzone?

Wystarczy, złap jakiegoś Ryzena 3600 za 300 zł na Allegro/OLX i zauważysz sporą poprawę względem starej i7 3770K.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dorzuć już te 170 zł i masz porządnego 12400f za 470 zł widzę. Koleś zgadza się na pobranie bez problemu. 170 zł różnicy i 18% więcej wydajności względem tego Ryzena 3600. Do tego Gigabyte B660 GAMING X DDR4 i masz spoko podstawę pod nową bazę... Możesz otworzyć paczkę przy kurierze i sprawdzić zawartość. Jeśli w środku będzie talia kart albo coś w tym stylu to nie odbierasz i tyle ;)

 

https://www.olx.pl/d/oferta/procesor-intel-core-i5-12400f-CID99-IDSwNCn.html

Edytowane przez Joymaxx
Link to post
Share on other sites

Imo przy procesorze metoda pobraniowa tyle daje żę cegły nie dostaniesz, a procesor może działać lub też nie. Odradzam takie manewry bo może paść na ciebie że będziesz tym szczęściarzem co trafi na biznesmena ala złodziejaz olx i kupe czasu i nerwów sobie napsujesz. Dobra rada, decyzja własna. ;) Cokolwiek używanego polecam kupować od osób 100% godnych zaufania.

Co do tematu Ryzen 3600 jak wyżej proponowano da ci już solidnego "kopa".

Link to post
Share on other sites



Możesz otworzyć paczkę przy kurierze i sprawdzić zawartość. Jeśli w środku będzie talia kart albo coś w tym stylu to nie odbierasz i tyle


Mowa trawa, g***o prawda. Pobranie nie daje żadnej gwarancji sprawdzenia zawartości, jest to tylko dobra wola kuriera. Jak chce się mieć sprawdzenie zawartości, to wysyłający musi wykupić odpowiednią opcję (sprawdzenie zawartości). Bez tego nie żadnego sprawdzania przed formalnościami. Podpisujesz, płacisz i dopiero grzebiesz. A jak zapłaciłeś i podpisałeś odbiór to nie ma bata żeby kurier oddał pieniążki i wziął trefny towar. Zostaje sąd, ochrona kupującego i inne duperele.
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, 40rozbojnik napisał:


 

 


Mowa trawa, g***o prawda. Pobranie nie daje żadnej gwarancji sprawdzenia zawartości, jest to tylko dobra wola kuriera. Jak chce się mieć sprawdzenie zawartości, to wysyłający musi wykupić odpowiednią opcję (sprawdzenie zawartości). Bez tego nie żadnego sprawdzania przed formalnościami. Podpisujesz, płacisz i dopiero grzebiesz. A jak zapłaciłeś i podpisałeś odbiór to nie ma bata żeby kurier oddał pieniążki i wziął trefny towar. Zostaje sąd, ochrona kupującego i inne duperele.

 

Prawda. Jak już mowa o bezpiecznej transakcji dodać trzeba że taka opcja w przypadku procesora dalej wielkie G... daje bo zobaczysz go fizycznie ale nie wsadzisz i nie sprawdzisz przy kurierze bo nie będzie na ciebie czekał bo roboty mają więcej niż włosów na głowie. %-) Także akurat zakup procesora używanego to tylko pewne źródło albo łapanie okazyjek i proszenie się o problemy. Każdy wybierze jak uważa. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...