Skocz do zawartości

Jaki router stacjonarny na kartę SIM.


Recommended Posts

Witam, chciałbym wymienić mój obecny router Huawei-B311s-220 na jakiś lepszy.  (Mam internet w sieci PLAY na kartę sim, którą wkładam do routera)

Zbytnio się nie znam na tym, dlatego też proszę o pomoc.

 

Znalazłem taki: HUAWEI AX3 WiFi 6 Dual-Core - Niby ma nowszy standard WIFI niż ten mój obecny ale jego cena to 229zł za nowy a mojego 309zł. To oznacza, że ten mój jest lepszy czy jak?

I jeszcze takie coś: ASUS ZenWiFi AC CD6 MESH (1500Mb/s a/b/g/n/ac) - Będzie lepszy niż mój obecny? Można do niego włożyć kartę sim z internetem?

 

Bardzo proszę o pomoc.

W razie pytań będę cały czas dostępny :)

Edytowane przez BlackAndWhite
Link to post
Share on other sites

AX3 nie ma modemu LTE i nie ma slotu na kartę SIM. To zwykly router, np do sieci kablowych czy światłowodu.

 

Polecam:

 

Huawei B818 Nowy

 

Możesz szukać uzywki na Allegro tego modelu. Modele B535 są nie opłacalne bo agregują 2 pasma, a ten 4 pasma dzieki czemu będzie szybciej chodził internet cokolwiek. Zalecany do PLAY Ultra LTE czy jakoś tak.

Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Arnold napisał:

AX3 nie ma modemu LTE i nie ma slotu na kartę SIM. To zwykly router, np do sieci kablowych czy światłowodu.

 

Polecam:

 

Huawei B818 Nowy

 

Możesz szukać uzywki na Allegro tego modelu. Modele B535 są nie opłacalne bo agregują 2 pasma, a ten 4 pasma dzieki czemu będzie szybciej chodził internet cokolwiek. Zalecany do PLAY Ultra LTE czy jakoś tak.

A coś tańszego? Używki tego chodzą po ponad 600zł najtańsze, a ostatnio kupowałem monitor 32" i głośniki za ponad 2000zł łącznie i zostało mi może z 450zł na router :( 

Link to post
Share on other sites

Podałem ci B535 jest tańszy, ale na nim nic nie przyspieszy tobie internet bedzie bez różnicy względem tego co masz więc nie wiem czy jest sens kupic nowy B535 za 500-700 zł jak używka B818 dużo lepszego jak piszesz 600zł.  Sam sobie odpowiedz na to czy lepszy starszy i slabszy model czy raz, a dobrze? :) 

Ja 10 lat jechałem na LTE bo nie miałem wyboru i pamietam jak z B535 przesiadłem sie na B818 z agregacją 4 pasm. Miałem LTE bez limitó∑ danych do 60Mb/s, a osiągałem 70-80Mb/s w T-Mobile i to bez znaczenia pora dnia i nocy. Oczywiscie wszystko zalezy od lokalizacji itd, ale na B535 jak było 35Mb/s to był WOW.

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Arnold napisał:

Podałem ci B535 jest tańszy, ale na nim nic nie przyspieszy tobie internet bedzie bez różnicy względem tego co masz więc nie wiem czy jest sens kupic nowy B535 za 500-700 zł jak używka B818 dużo lepszego jak piszesz 800 zł. Sam sobie odpowiedz na to czy lepszy starszy i slabszy model czy raz, a dobrze? :) 

Zadzwonię do Play, może mają taki model to najwyżej mi doliczą do abonamentu, ale chociaż nowy będzie :)

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackAndWhite napisał:

Zadzwonię do Play, może mają taki model to najwyżej mi doliczą do abonamentu, ale chociaż nowy będzie :)

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Powodzenia bo na stronach operatoró∑ jest tylko ZTE w 5G :)  Albo ZTE z agregacją 2 pasm. Jak ja 3 lata temu szukałem B818 to był nie dostępny jak złoto w sianie :P Dorwałem w Orange na raty bez umowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...